Menu

Wracają koncerty, ale w rezimie sanitarnym

Od 4 czerwca, zgodnie z rozporządzeniem opublikowanym we wtorek w Dzienniku Ustaw, wraca możliwość organizowania koncertów na powietrzu - wszystko jednak w reżimie sanitarnym.  

 

Wracają koncerty, ale w rezimie sanitarnym
Na widowni będzie mógł zasiąść co drugi widz. Zajętych może być nie więcej niż 50 procent miejsc. Obowiązkowe będzie zakrywanie ust i nosa.  Widzowie nie będą mogli podczs koncertu zjeść posiłku czy spożywac napojów - czytamy w dzienniku ustaw. 

W przypadku gdy na widowni nie będzie wyznaczonych miejsc, słuchacze będą musieli zachować półtorametrowe odstępy a na widowni może być maksymalnie 250 osób. Do limitu nie będą wliczane osoby xaszczepione przeciwko koronawirusowi. 
 
 
 

adm
foto: pixabay
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Wesley Sniper (26 maja 2021 16:27)
Na to bym poszedł https://www.youtube.com/watch?v=ohMh3TaCRj4
Aaaaapsik-19 (26 maja 2021 16:24)
Przeziębienie-19 na pewno zaatakuje na koncertach anty-rządowych i anty-GlobHomo... tylko czy takie jeszcze w ogóle są?

Dodaj komentarz

koronawirus  |   wracają koncerty  |   covid  |   reżim sanitarny  |   koncerty  |  

Raper Sobota zagra w Szczawnie-Zdroju dla chorej Gabrysi

Prawie 2,4 tys zakażeń koronawirusem w ciągu tygodnia

Koncert dla fanów grunge i inne aktualności świdnickiej sceny...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij