Menu

Wyniki konkursu Ładny Dom

Rozstrzygnięto konkurs „Ładny Dom”. 1 miejsce i nagrodę w wysokości 5500zł otrzymali mieszkańcy kamienicy przy Al. Wyzwolenia 55. 

Wyniki konkursu Ładny Dom
Komisja rozpatrzyła 44 wnioski. Pod uwagę brano położenie danego budynku, elementy i detale architektoniczne, oraz zakres przedsięwzięcia remontowego. 
 
- Pomysł wyszedł od wspólnoty, która z nami współpracuje. Budynek był świeżo po remoncie. Wszystko zmieniło się o 180 stopni. Remont był robiony i w środku i na zewnątrz. Nagrodę przeznaczymy na dalsze prace. Chcielibyśmy zainwestować w podwórko – zasypać dziury, coś posadzić dookoła murali. Jesteśmy otwarci na propozycję.   - mówi Piotr Obacz, mieszkaniec zwycięskiej kamienicy.
 
- To, że tyle się zmieniło jest zasługą wspólnot i oczywiście trochę miasta. Jak wspólnota przychodzi i mówi „czy możemy zwiększyć fundusz remontowy”, to nigdy nie odmawiałem. Mimo iż na wiele rzeczy nam brakuje. W tym roku wpłynęły 44 wnioski. To pokazuje, że jest „duży ruch w interesie”. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. 
 
 
 
- 1 miejsce i nagroda w wysokości 5500zł Al. Wyzwolenia 55
- 2 miejsce i nagroda w wysokości 2900zł Wrocławska 75, Kościuszki 2
- 3 miejsce i nagroda w wysokości 1500zł Przemysłowa 2, Św. Jadwigi 3, 11-go listopada 21
- 4 miejsce i nagroda w wysokości 1300zł Limanowskiego 3, Słowackiego 23, Mickiewicza 69, Brzechwy 11, Pługa 2
- 5 miejsce i nagroda w wysokości 1100zł Wajdy 2, Brzechwy 8, Mickiewicza 13, Brzechwy 9, 11-listopada 44, 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

pati (28 maja 2021 10:35)
Romcio co z dotacjami za utylizację eternitu,czekam już 3 lata i nic? mam czas poczekam sobie
pati (28 maja 2021 10:29)
fajnie dobry pomysł, czy Romuś finansuje to z własnych pieniędzy???
Zuzia (27 maja 2021 18:27)
Cytuję użytkownika: Józek
A co tam robi Imperator? Te ładne domy to jakaś jego zasługa?
On chciał tylko aryjską twarz ppkazać
Józek (27 maja 2021 18:25)
A co tam robi Imperator? Te ładne domy to jakaś jego zasługa?
Ogrody podzamcze (27 maja 2021 15:54)
Ja bym się bał wystawiać na taki konkurs dom. Swego czasu na ogrodach podzamcze był podobny konkurs.na najładniejszy ogród. Super.ktos wygrał.jakis czas później ktoś z zawiści zniszczył im ten ogródek...znając ludzi nie zdziwię się jak będzie podobnie. Zwlaszcza jak pijusy popija
Wałbrzyszanin (27 maja 2021 7:58)
Przemysłowa 2 przeszła największą przemianę na lepsze, zmieniła oblicze całej okolicy i przyległych ulic. Budynek jest bardzo ciekawy. Przemysłowa powinna wygrać.
kl (27 maja 2021 1:01)
Gratulacje także dla tych poza listą nagrodzonych, bo każdy wyremontowany dom zmienia wygląd naszego miasta na lepsze!

Dodaj komentarz

konkurs  |   ladny  |   dom  |   wyniki  |  

Prezydent Wałbrzycha: Dlaczego osób bezdomnych nie wyrzucamy z...

Maja Klasik wygrywa Wałbrzych Ma Talent 2023 (FOTO)

''Słodko gorzki'' sezon Górnika. Czy trener zostanie w drużynie?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij