SILENTlive feat. Bua - Telewizor

Zespół SILENTlive ma niespodziankę dla wszystkich, którym bliska jest muzyka elektroniczna, a dokładnie to gatunek trance. Muzycy nawiązali współpracę z Martinem Follebergiem – członkiem grupy dj-skiej Leauge Of Trance, producentem, a także prezenterem muzycznym, który podjął się wykonania remiksów do utworu "Telewizor' skomponowanego przez Kamila „Buę" Klajbera.

 
- Nie wiem, czy nie jesteśmy pierwszym wałbrzyskim zespołem grającym w pewnym stopniu muzykę gitarową, który wyda singiel z klubowymi remiksami. To ciekawe doświadczenie. Osobiście bardzo lubię muzykę elektroniczną. Wierzę, że kilku osobom przypadnie on do gustu - mówi Marcin Świeży, grający w zespole SILENTlive na syntezatorach.
 
Sam kawałek "Telewizor" pochodzi z nagranego przez wałbrzyską kapelę w 2018 roku drugiego albumu pn. "Czarny Żółty Biały". Na przygotowywanym teraz singlu, który podczas wakacji wydany zostanie na krążku CD, znajdą się m.in. radiowa wersja skrócona klubowa oraz wersja siedmiominutowa, a także wersja chilloutowa. Zespół na płycie umieści również skróconą wersję albumową tego kawałka, która do dzisiaj - w tej formie - nigdzie nie została opublikowana, wersję demo z 2011 roku, a także wersję akustyczną.
 

 

 

red

foto: yt

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno