Menu

415 nowych zachorowań i 38 ofiar koronawirusa

Dziś odnotowaliśmy prawie sto zachorowań więcej niż wczoraj. To nadal sporo mniej niż przed tygodniem ale w ostatnich tygodniach nie zdarzało się, by statysyki z soboty przekraczały piątkowe.

415 nowych zachorowań i 38 ofiar koronawirusa
Mamy 415 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: 
wielkopolskiego (54), 
mazowieckiego (49), 
łódzkiego (44), 
dolnośląskiego (39), 
lubelskiego (33),
śląskiego (31), 
kujawsko-pomorskiego (27), 
małopolskiego (27), 
podkarpackiego (19), 
zachodniopomorskiego (18), 
pomorskiego (17), 
warmińsko-mazurskiego (17), 
opolskiego (14), 
lubuskiego (6), 
podlaskiego (6), 
 
 
świętokrzyskiego (6). 
 
8 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.
 
Z powodu COVID-19 zmarło 8 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 30 osób.
 
Liczba zakażonych koronawirusem 2 874 824/ 74 139 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). Dziś wyzdrowiały 1 072 osoby a w sumie już 2 644 273 Polaków pokonało koronawirusa.
 
W Wałbrzychu i powiecie wałbrzyskim nie odnotowano dzisiaj nowych przypadków zakażeń koronawirusem.
 
 
 
opr.plr
foto: pixabay
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Hahaha (6 czerwca 2021 10:51)
To dobry znak ten progress.III fala przyjdzie po wakacjach.
Hahaha (6 czerwca 2021 10:51)
To dobry znak ten progress.III fala przyjdzie po wakacjach.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Polska  |   Dolny Śląsk  |   koronawirus  |   statystyka  |   zachorowania  |   wyzdrowienia  |   sars cov-2  |  

Prawie 2,4 tys zakażeń koronawirusem w ciągu tygodnia

Siatkarska sobota na Hali Wałbrzyskich Mistrzów

Dolnośląscy terytorialsi rozpoczęli kolejne intensywne szkolenie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij