Menu

Sześciu zatrzymanych z narkotykami w dwa dni

Dwa dni działań i sześć osób zatrzymanych przez wałbrzyskich policjantów za posiadanie środków odurzających, bądź psychotropowych. W trakcie jednej z kontroli drogowych dodatkowo okazało się, że kierujący samochodem osobowym miał orzeczony zakaz kierowania pojazdami.

Sześciu zatrzymanych z narkotykami w dwa dni
2 czerwca po południu funkcjonariusze ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy pełnili służbę w centrum miasta. Około godziny 17:30 zauważyli w rejonie ul. Skarżyskiej kilku młodych mężczyzn i postanowili sprawdzić, czy nie posiadają oni środków zabronionych prawem. W trakcie wykonywanych czynności potwierdziło się, że wszystkich trzech 21-latków ukrywało w wierzchniej odzieży środki odurzające w postaci marihuany.
 
Tego samego dnia około godziny 20:00 policjanci prewencji wałbrzyskiej komendy udali się na interwencję domową na ul. Dąbrowskiego w Wałbrzychu. W trakcie wykonywanych czynności mundurowi znaleźli przy 51-letniej kobiecie narkotyki w postaci amfetaminy.
 
 
To jednak nie był koniec zatrzymań. W czwartek przed godziną 15:00 funkcjonariusze ruchu drogowego wałbrzyskiej komendy oraz prewencji pierwszego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy, którym podróżowali 23 oraz 19-latek z powiatu legnickiego. Starszy z mężczyzn kierujący pojazdem miał orzeczony przez miejscowy sąd i obowiązujący do 2025 roku zakaz kierowania pojazdami, młodszy natomiast posiadał przy sobie narkotyki w postaci marihuany.
 
 
3 czerwca wieczorem - po godzinie 20:00 - w ręce funkcjonariuszy prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu podczas interwencji przy ul. Legnickiej w Wałbrzychu wpadł jeszcze 34-letni mieszkaniec naszego miasta. Mężczyzna również był w posiadaniu środków odurzających w postaci marihuany.
 
 
Sześcioro zatrzymanym z narkotykami grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 3, a jadącemu na zakazie sądowym 23-latkowi pięcioletni pobyt za kratami więzienia. O losie wszystkich podejrzanych zadecyduje sąd.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

bcijcijndk (11 czerwca 2021 15:12)
Kropla w morzu ....
Iga (6 czerwca 2021 10:48)
Jeszcze sporo roboty mają.Kazde zatrzymanie tosukces.
Pan (5 czerwca 2021 19:58)
Brawo,brawo,brawo .Więcej takich akcji.Zatrzymywac i karać.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   policja  |   narkotyki  |   aresztowani  |  

Wałbrzyski Budżet Obywatelski - 4,5 mln. zł. Kiedy można składać...

Ewakuacja mieszkańców. Saperzy wywieźli pocisk

Górnik wygrywa na wyjeździe

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij