Menu

Okradała sklep, była poszukiwana

37-letnia wałbrzyszanka ukradła  wkrętarkę, buty oraz słuchawki w jednym z marketów. Okazało się, że to nie był to jej pierwszy raz. Kobieta  była również poszukiwana.

Okradała sklep, była poszukiwana
Do zgłoszenia kradzieży doszło w miniony piątek około godziny 13:00. Złodziejka zdjęła z półek placówki handlowej przy ul. Długiej w Wałbrzychu przedmioty o wartości ponad 800 złotych, a następnie próbowała opuścić sklep nie płacąc za zakupy. Kobieta została jednak ujęta przez ochronę obiektu i ostatecznie zatrzymana przez wezwanych na miejsce zdarzenia dzielnicowych.
 
 Funkcjonariusze udowodnili podejrzanej, że 2 czerwca dokonała innej kradzieży w tym samym sklepie, skąd zginęły wtedy trzy sztuki słuchawek w łącznej wartości blisko 700 złotych. Jedną z nich policjanci zdołali już odzyskać.
 
 
 
Kobieta podczas przesłuchania przyznała się do popełniane obu czynów, za co odpowie teraz kolejny już raz przed sądem. Okazało się, że wałbrzyszanka była poszukiwana przez Komendę Powiatową Policji w Świdnicy celem osadzenia w Zakładzie Karnym we Wrocławiu za popełnione wcześniej inne przestępstwa. Za kradzieże grozi jej teraz kara pozbawiania wolności do lat 5.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Mosiek (8 czerwca 2021 13:53)
Cały wałbrzych to jedla wielka patologia.
kl (8 czerwca 2021 11:55)
Cytuję użytkownika: Hejże hej
O ile ałapiw się na doktrynę nojmana to Sąd II instancji ją uniewinni tak jak wczoraj krakowską sędzię uniewinnił.
"Polska to jednak trudna język"
Hejże hej (8 czerwca 2021 11:06)
O ile ałapiw się na doktrynę nojmana to Sąd II instancji ją uniewinni tak jak wczoraj krakowską sędzię uniewinnił.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   policja  |   złodziejka  |   poszukiwana  |  

Udawał, że kupuje ziemniaki. Złapała go ochrona

Wypadek karetki na Rondzie Niepodległości.

Koszykówka: dziś mecz Górnika z Polonią

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij