Ciasno na ul. 1 Maja

Niezbyt dobre wiadomości dla kierowców - ciasno robi się na ulicy 1 Maja w Wałbrzychu - trwa remont.  W godzinach szczytu postoimy w korku. Ruch na niektórych odcinkach odbywa się wahadłowo.

Prowadzone obecnie prace na ul. 1 Maja od skrzyżowania z ul. II Armii w kierunku Śródmieścia dotyczą wymiany instalacji podziemnych. Wcześniej m.in. wodociągi czy służby energetyczne wymieniały swoją infrastrukturę na ul. 1 Maja powyżej wspomnianego skrzyżowania z uwagi na rozpoczynający się jeszcze w tym miesiącu  wielki remont tzw. Trasy Sudeckiej.

 

Aktualne prace są kontynuacją wcześniejszych ale odbywają się już na odcinku, który nie wchodzi w zakres przebudowy ul. 1 Maja. Niemniej oznacza to utrudnienia dla kierowców i konieczność zaplanowania nieco dłuższej podróży podczas przejazdu przez Sobięcin. Dla kierowców jadących w stronę Boguszowa-Gorc czy Czarnego Boru, chcących ominąć korki w godzinach szczytu, jedyną alternatywą może być dłuższa trasa przez ul. Moniuszki i Mieroszowską a następnie Żeromskiego w Boguszowie-Gorcach.
plr
foto: adm
redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno