Menu

Wyborcza niedziela w regionie

W niedzielę, 13 czerwca mieszkańcy Boguszowa Gorc będą wybierać burmistrza. Do urn pójdą także między innymi mieszkańcy Kudowy Zdrój, Szczytnej i Gminy Kłodzko.  

 

Wyborcza niedziela w regionie
Wybory z powodu COVID-19 były przekładane w Polsce w 18 samorządach. W niedzielę mieszkańcy Boguszowa Gorc wybierać będą burmistrza. Startuje czwórka kandydatów. 

Lokale wyborcze czynne będą od godziny 7:00 do 21:00.   Jeżeli wybory nie rostrzygną się w I turze - druga tura odbędzie się 27 czerwca. Obowiązuje cisza wyborcza. 

Przedterminowe wybory odbęda się też w Gminie Wiejskiej Lubań (po śmierci wójta) oraz w Bogatyni. Na niedzielę zaplanowo także wybory w Kudowie Zdrój, Szczytnej i Gminie  Kłodzko.  
 
 
adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wybory  |   Boguszów Gorce  |   wybory burmistrza  |   Burmistrz Boguszowa  |   Kumorek  |   Cinciała  |   Ludwiczuk  |   Dąbrowska  |   Cichura  |  

Ukradł samochód,bo... chciał w nim zamieszkać

Choinka w Boguszowie. Lampki włączył Mikołaj

Piraci opanowali Szyb Witold

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij