Menu

Mieszkańcy Boguszowa wybierają burmistrza

Punktualnie o godzinie 7:00 otwarto lokale wyborcze w Boguszowie Gorcach. Mieszkańcy wybierają burmistrza miasta. 

Mieszkańcy Boguszowa wybierają burmistrza

Wybory z powodu pandemii koronawirusa przekładane były kilka razy, podobnie jak referendum w którym odwołano burmistrza. Dziś mieszkańcy mogą w koncu zdecydować  kto zostanie włodarzem miasta. O fotel burmistrza walczą cztery osoby. 

Lokale wyborce otwarto punktualnie o godzinie 7:00. Otwarte będą do 21:00. Do godziny 21:00 obowiązuje cisza wyborcza.  W  lokalu wyborczym obowiązują maseczki.

Jeżeli wybory nie rostrzygną się w I turze - druga tura odbędzie się 27 czerwca.

 

 adm
foto: adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Boguszów  |   Gorce  |   wybory burmistrza  |   wybory  |  

Ukradł samochód,bo... chciał w nim zamieszkać

Choinka w Boguszowie. Lampki włączył Mikołaj

Zwiedzili TVN i Warszawę

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij