Znęcał się nad rodziną, straszył, że ich zabije - 44-latek usłyszał zarzuty

Groził rodzinie, że ją pozabija, jednego z członków rodziny ranił nożem.  Straszył, że spali dom - 44-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję i usłyszał już pięć zarzutów, między innymi znęcania się nad rodziną. 

 

Gdy wezwani na interwencje domową, kamiennogórscy policjanci weszli do domu 44-latek zachowywał się agresywnie. Był pod wpływem alkoholu. Podczas zatrzymania stawiał opór i próbował ucieczki. Mundurowi obezwładnili go i przewieźli do policyjnego  aresztu. 

Rodzina wezwała policję, bo 44-latek wyzywał ich i groził, że ich pozabija. Jednego z członków rodziny ranił nożem. Mężczyzna miał sie znęcać nad rodziną, ubliżać, straszyć, ze podpali dom.  Usłyszał 5 zarzutów w tym znęcania się nad członkami rodziny, kierowania gróźb karalnych, znieważenia naruszenia nietykalności funkcjonariuszy. 

Prokuratura wydała zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych na odległość poniżej 50 metrów i zakaz kontaktowania się z nimi w jakikolwiek sposób. Mężczyzna został tez objęty dozorem policyjnym, musi się "meldować" w kamiennogórskiej komendzie trzy razy w tygodniu. Grozi mu do 8 lat więzienia.

opr. adm
foto: KMP Kamienna Góra
redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno