Menu

Płoną samochody

Pożar samochodu w Boguszowie Gorcach - doszczętnie spłonął Nissan Primera. W miniony weekend strażacy odnotowali w sumie pożary czterech aut. 

Płoną samochody

W poniedziałek po godzinie 1:00 strażacy otrzymali zgłoszenie o płonącym przy ul. Świętej Barbary (Stary Lesieniec) Nissanie. Pożarem objęte były też pomieszczenia gospodarcze, obok których stał samochód. Przyczyny pożaru bada policja. 

W miniony weekend spłonął doszczętnie Volkswagen Passat w Walimiu przy ulicy Różanej. Przy Volkswagenie zaparkowany był Mercedes - zniszczeniu od temperatury uległ tył samochodu (stopione plastiki).

W Szczawnie na ul. Prusa spłonął dostawczy Mercedes a w Borównie Volskwagen Golf. 

Jak informuje Robert Strojny z wałbrzyskiej Straży Pożarnej w trzech przypadkach przyczyną pożaru było prawdodobnie zwarcie instalacji elektrycznej. Przyczyny pożaru w Boguszowie bada policja). 


adm
foto : OSP Boguszów Gorce

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Olek (23 czerwca 2021 11:38)
Zobaczymy czy p Dąbrowska nowy burmistrz jak obiecała kupić kamery niszczą ławki wszystko co im podpadnie obiecanki a miasto po łbie
Heniek (15 czerwca 2021 18:27)
W Boguszowie jakiś związek z wyborami??

Dodaj komentarz

pożar  |   płoną samochody  |   straż pożarna  |   Wałbrzych  |   Stary Lesieniec  |   Boguszów  |   Szczawno  |  

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

W nowych parkomatach zapłacisz nawet karę...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij