Pomożesz Tosi?

Dochód z festynu przeznaczony zostanie na leczenie 4-letniej Antosi, która urodziła się z zespołem regresji kaudalnej. Na odwiedzających czekać będą m,in. animacje, dmuchańce, loteria fantowa, występ muzyczny i grill. Stary Julianów zaprasza 19 czerwca na festyn charytatywny.

- Antosi po urodzeniu nie dawano szans na sprawność. Dzięki operacjom, które odbyły się do tej pory, rehabilitacji oraz pomocy ludzi dobrej woli, dziś porusza się o kulach,uczęszcza  do przedszkola, jeździ na hulajnodze...

 

Kręgosłup Antosi nie wykształcił się w całości. Brak kości krzyżowej i guzicznej pociągnęły za sobą wady bioder i nóżek. W 2018 roku Tosia przeszła pierwszy etap leczenia w USA w klinice dr Paleya na Florydzie. W 2019 roku odbyła się czwarta operacja w Polsce, którą przeprowadził światowej sławy lekarz ze Stanów Zjednoczonych Dr Feldman.


Aby nie stracić tego co udało się do tej uzyskać, potrzebna jest kolejna operacja, która została wyceniona na 164 tys. - piszą organizatorzy, Marzena Figlak i Martyna Murczak (matka Antosi).

 

19 czerwca 2021, godz. 11:00

Boisko w Starym Julianowie, Dziećmorowice

 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno