Menu

Nowe Miasto: trwa rewitalizacja skweru przy Psim Polu

Skwer przy ul. Psie Pole na wałbrzyskik Nowym Mieście znów będzie piękny - rozpoczęły się prace przy rewitalizacjyjne.  Prowadzi je firma... Budimex, ktora również buduje obwodnicę Wałbrzycha. 

 
Nowe Miasto: trwa rewitalizacja skweru przy Psim Polu
W porozumieniu z wałbrzyskim Urzędem Miejskim i Zarządem Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta prace podjęła firma Budimex. Wytyczono ponownie ścieżki, położono już krwężniki, położona zostanie też nawierzchnia alejek. Po odnowieniu ścieżek, odświeżone zostaną również ławki, a później porządkowane będą tereny zielone.
 
 adm
foto: Budimex S.A.
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

### (17 czerwca 2021 7:20)
Proszę nie trzeba było długo czekać
### (17 czerwca 2021 6:40)
Psełdo mamusie też muszą się pokazać na wybiegu a może następnego tatusia podstawą.Na rogu mieszka taka K........M.....
Bardzo dobrze (16 czerwca 2021 23:29)
tylko co z oświetleniem?. Czy Polycja nadal będzie tolerowała "orgie pod parapetem".
:(( (16 czerwca 2021 22:14)
"...Skwer przy ul. Psie Pole na wałbrzyskik Nowym Mieście ..." ???? Opisy fotek podobne jak tytuł artykułu - OBWODNICA WAŁBRZYCHA a ty skwerek na Nowym Mieście !!! adm foto: Budimex S.A. redakcja@walbrzych24.com Super szczegółowe info .
moje miasto walbrzych (16 czerwca 2021 16:07)
super
jurek (16 czerwca 2021 13:36)
Oj tam żule też muszą mieć pięknie, no jak pić wina to tylko na ładnym skwerku pod komisariatem.
### (16 czerwca 2021 13:28)
No to Kasia będzie szukać frajera a może znajdzie sìę głupi ławeczki będą to nogi nie będą bolały
Filip (16 czerwca 2021 13:02)
A kto za to płaci?" Pan, pani...Społeczeństwo płaci" Nie zapomnijcie o hotelikach dla owadów
Fliper (16 czerwca 2021 12:13)
Zamiast kończyć rondo tesco i Chrobrego-Kolejową to sobie bratki będą sadzić i ławki malować w kolejnym kieszonkowym parku.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Nowe Miasto  |   remont skweru  |   Budimex  |  

Powstanie monografia Wałbrzycha ?

Danuta Marosz w ''Dzień dobry Wałbrzych'' (podcast)

Jest już pierwszy, profesjonalny teledysk zespołu Paranoja

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij