Menu

Lis w fontannie w centrum miasta

Wydawałoby się, że w lesie jest chłodniej niż w mieście, jednak lis postanowił ochłodzić się...  w fontannie na wałbrzyskim rynku. 

Lis w fontannie w centrum miasta

- Lis w fontannie w centrum miasta , zgłoszony i czeka, pewnie jak zwykle przy takich zgłoszeniach przed 8 zero pomocy. A mamy lato, dzieci biegające wokół fontanny ... - pisze nasza czytelniczka, która zobaczyła lisa gdy chwilę po godzinie 6-tej leżał w fontannie. 

Po kilkunastu telefonach  i blisko godzinie oczekiwania straży miejskiej udało się złapać lisa - relacjonuje nasza czytelniczka. Gratulujemy strażnikom szybkiej reakcji i sprytu... bo lisa złapać niełatwo. 

Tym razem udało sie w miarę szybko złapać lisa, jednak problem z dzikimi ze zwierzętami w centrum miasta wydaje się nie do końca rozwiązany.  Gdy napotkamy dzika, sarnę czy też padłe lub ranne osobniki  – musimy poinformować straż miejską. Jeśli zgłosimy to policji lub straży pożarnej – sprawa i tak finalnie trafi do straży miejskiej, która zobowiązana jest do podjęcia interwencji. W przypadku zwierząt dzikich – strażnicy zabezpieczą teren i znajdą możliwość wyprowadzenia tych zwierząt poza miasto.

Jednak nie zawsze jest to takie proste. Gdy zgłaszaliśmy Straży Miejskiej problem saren błąkających się po Śródmieściu, okazało się że jedyna służba, która mogłaby w tej kwestii pomóc ma związane ręce i żadnych rozwiązań na horyzoncie nie widać. Zapraszamy do lektury - cały artykuł znajdziesz TUTAJ
 

 

 

Czytaj  też:
Dzikie zwierzęta w centrum miasta - co zrobić?
Bezbronne sarny i bezradne służby


adm
foto: czytelniczka walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Lisek chytrusek (18 czerwca 2021 12:50)
Cytuję użytkownika: gimbaza
Cytuję użytkownika: Lisek chytrusek
Zwierzakowi było gorąco i chciał się ochłodzić, ale madce kaszojadów to oczywiście musiało przeszkadzać.
O maDko Boska! Wzbudzasz litość!
Dej mam horom curke....
### (18 czerwca 2021 9:24)
Monika wypije.....j z tymi wpisami wszędzie jesteś TO NIE TEN PORTAAL DZIW..
Kaja (18 czerwca 2021 7:47)
Cytuję użytkownika: Kasiaaa
Godzine trzeba bylo czekac na straż...a oni urzedują obok ???????????? może ze 100 metrów
A Ty jak masz na 6 to o 4 też można przyjść? Chyba że się prostytuujesz to o każdej porze nocy. Klient musi spuścić z krzyza;)
Idźcie idzcie (18 czerwca 2021 7:45)
Baba się czepia straży miejskiej. Można ich nie lubić.mozna. Ale przypierd....c się że nie ma ich przed 8 skoro pracują od 8 to naprawdę trzeba mieć w głowie nasrane. Ktoś im te godziny ustalił więc czepiają się jego. Rozumiem ze ta Pani jak ma na pracy na 6 czy 8 to też się można czepiać że o 4 nikogo nie ma:)
Nieznana (18 czerwca 2021 0:58)
Basenu nie ma,to wolał wejść do fontanny.
Lisek Morusek (17 czerwca 2021 21:28)
Cytuję użytkownika: Lisek chytrusek
Zwierzakowi było gorąco i chciał się ochłodzić, ale madce kaszojadów to oczywiście musiało przeszkadzać.
No własnie czemu madka sama nie zajmuje się bachorami? Najlepiej póścić dzicz i zająć się plodkami.
gimbaza (17 czerwca 2021 21:16)
Cytuję użytkownika: Lisek chytrusek
Zwierzakowi było gorąco i chciał się ochłodzić, ale madce kaszojadów to oczywiście musiało przeszkadzać.
O maDko Boska! Wzbudzasz litość!
Lisek chytrusek (17 czerwca 2021 19:47)
Zwierzakowi było gorąco i chciał się ochłodzić, ale madce kaszojadów to oczywiście musiało przeszkadzać.
Kasiaaa (17 czerwca 2021 19:08)
Godzine trzeba bylo czekac na straż...a oni urzedują obok ???????????? może ze 100 metrów

Dodaj komentarz

lis w fontannie  |   Wałbrzych  |   rynek  |   lis  |  

Koszykówka: dziś mecz Górnika z Polonią

Ostatnie prace na obwodnicy

Stracił panowanie i skasował dwa pojazdy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij