III Maraton Pieszy „Sudecka Żyleta”
W dniach 25-26 sierpnia zapraszamy do uczestnictwa w długodystansowym pieszym maratonie górskim „Sudecka Żyleta”. 

 
 
To już trzecia edycja wydarzenia o charakterze turystyczno-wytrzymałościowym organizowana w Sudetach Środkowych. Do pokonania przygotowano dystans ok. 60 km z sumą podejść ok. 2500 m. Maraton pozbawiony jest rywalizacji, nie określony został limit czasu na jego pokonanie  i nie będzie prowadzona klasyfikacja końcowa.
Miejsce startu i mety znajdować się będzie przy schronisku turystycznym "Sowa". 
Zapisy rozpoczynają się 22 lipca o godz. 0.00 i kończą się 5 sierpnia o godz. 0.00. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wcześniejszego zakończenia zapisów po osiągnięciu limitu 300 uczestników . Wpisowe wynosi 30 zł. 
 
Dla uczestników maratonu przygotowano: kartę startową z opisem trasy i mapką, pamiątkowy gadżet z logo maratonu, certyfikat dla uczestników, którzy dotrą do mety, gorący posiłek na trasie, upominki i nagrody rozlosowane w schronisku turystycznym "Sowa". 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

opr. kama
 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno