Menu

Podwójne podium dla Kokota

Drugie miejsce w singlu i trzecie w deblu - to bilans tenisisty z KT Szczawno Zdrój na międzynarodowych zawodach w Macedonii w kat. U16

Podwójne podium dla Kokota

W dniach 14-19.06.2021 Bruno Kokot KT Szczawno Zdrój rywalizował w zawodach cyklu tenniseurope U16 w Macedonii. Start naszego zawodnika okazał się bardzo udany. Bruno w singlu dotarł do ścisłego finału gdzie musiał uznać wyższość Carla Labitzke z Niemiec 5/7 4/6. Do drugiego miejsca w singlu w tak prestiżowych zawodach Bruno dorzucił również podium w grze podwójnej. Tutaj grając w parze z Włochem Matteo De Sanctis dotarli do faza półfinałowej zajmując ostatecznie trzecie miejsce w całej imprezie.

 

Ostatnie sukcesy Bruna mają również odzwierciedlenie w pozycjach rankingowych bowiem w  podsumowaniach do turnieju Masters (najlepsi zawodnicy sezonu) nasz zawodnik wysunął się na wysokie 8 miejsce a wspomnianym turniejem umocnił swoją pozycję.

 

 

opr.plr

foto: KT Szczawno-Zdrój

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Szczawno Zdrój  |   Klub Tenisowy  |   Bruno Kokot  |   tenis  |  

Siatkarska sobota na Hali Wałbrzyskich Mistrzów

Koszykarska Barbórka

Pewne zwycięstwo Górnika w Lublinie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij