Menu

Policjanci żegnają zmarłego kolegę. Nie żyje sierżant sztabowy Adam Markowski

Po ciężkiej chorobie zmarł sierżant sztabowy Adam Markowski. Miał 40 lat. Osierocił córkę i pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich.

Policjanci żegnają zmarłego kolegę. Nie żyje sierżant sztabowy Adam Markowski
W imieniu kierownictwa, policjantów i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, jego rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia. W dniu 18 czerwca 2021 roku zmarł nasz Kolega, Przyjaciel, Policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu sierżant sztabowy Adam Markowski . - informuje wałbrzyska policja
 
Miał 40 lat. Adam Markowski został przyjęty do służby w styczniu 2008 roku. Na początku związany był z Wydziałem Prewencji wałbrzyskiej komendy. Od lutego 2017 roku rozpoczął służbę w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.
 
Adam na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, z dużym poczuciem humoru i życzliwy kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze odpowiadający na prośby o pomoc i wsparcie. - informuje wałbrzyska policja
 
 
Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.
 
Nabożeństwo żałobne odbędą się w dniu 25 czerwca 2021 roku o godzinie 13.00 w Kościele PW Świętego Jerzego i Matki Bożej Różańcowej przy ulicy Świętego Jerzego 4 w Wałbrzychu. Ceremonia Pogrzebowa odbędzie się o godzinie 14:00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Piaskowej w Wałbrzychu.
 
red
foto: wałbrzyska policja
redakcja@walbrzych24.com
policja  |   zaloba  |   smierc  |   997  |  

Na oczach policjantów pijani 17-latkowie pobili znajomego

Chcieli go ukarać - pobili go, rozebrali i zostawili na mrozie

Wypadek na Podgórzu, jedna osoba w szpitalu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij