Podzamcze: Problem z płotem będzie rozwiązany

Problem płotu, który uniemożliwiał przedsiębiorcom z Podzamcza dostawy zostanie rozwiązany. Będą mogli oni dowozić towar od ulicy Kasztelańskiej. Zostaną wycięte słupki na drodze sąsiadującej z sklepami.

Płot wokół przychodni na Podzamczu odciął ścieżki, ławki i możliwość dostawy towaru miejscowym przedsiębiorcom. Postawili go właściciele przychodni na terenie, który kupili od Gminy Wałbrzych. 
 
Przeczytasz o tym więcej tutaj
 
- Właściciele przez 20 lat nie korzystali z zapisu o służebności wynikających z aktów notarialnych. Teraz wrócimy do tych zapisów. Wycinamy słupki, które tam stały i oznaczymy odpowiednio tę drogę i będą mieć dojazd. - mówi prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze, Tadeusz Choczaj. 
 
Dostawcy będą mogli wjeżdżać od strony parkingu na pas drogi przylegający do nieruchomości. Prace nad wytyczeniem dojazdu już się rozpoczęły. Przedsiębiorcy są usatysfakcjonowani. 
 
- Będzie taki wjazd od przodu, jak był pierwotnie przewidziany. Będzie można dojechać z towarem pod praktycznie wejściem. Jesteśmy usatysfakcjonowani. - mówi przedsiębiorca, Sebastian Goworek.
 
Czy tak samo będą usatysfakcjonowani mieszkańcy? Teraz nie dosyć, że będą musieli okrążać przychodnie to będą musieli uważać na samochody na alejkach spacerowych.
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno