Remont Placu na Rozdrożu - koniec w sierpniu

Trwają prace na Placu na Rozdrożu. Remont ma zostać zakończony na przełomie lipca i sierpnia.

Wyświetl galerię 1/7

Plac na Rozdrożu już niebawem zmieni nazwę na Plac Solidarności. Podczas ostatniej sesji radni podjęli uchwałę w tej sprawie. Remont daje się we znaki zarówno kierowcom, jak i pieszym. Z utrudnieniami muszą się także liczyć mieszkańcy tych okolic, którzy zmuszeni są korzystać z objazdów.

- W sierpniu na pewno będziemy już korzystali z tego bardzo ważnego skrzyżowania. Roboty są już na ukończeniu, natomiast są jeszcze pewne prace, które mogą się przeciągnąć, ale nie dłużej niż do końca lipca. Będą tam jeszcze wykonywane oznaczenia dlatego całkowite zamknięcie to raczej początek sierpnia - mówi zastępca dyrektora Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu, Bogusław Rogiński.

Już niebawem kierowców czekają jednak kolejne utrudnienia. Jeszcze w lipcu ma zostać ogłoszony przetarg na remont i przebudowę ul. Przemysłowej. Ponadto, w miejscu byłego placu manewrowego straży pożarnej ma powstać parking na około sto samochodów. Realizacja tej inwestycji ma zostać zakończona w połowie przyszłego roku.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 
W.Blicharz
foto:P.Tokarski

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno