Harcówka rozbrzmiała muzyką, by pomóc Anicie

Licytacje płyt, koszulek z podpisami Jurka Owsiaka i wiele innych atrakcji. W Harcówce odbył się koncert wałbrzyskich zespołów, a głównym celem była pomoc Anicie, która potrzebuje rehabilitacji. 

- Celem jest zbiórka pieniędzy dla mojej żony, która przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym już 5 miesięcy. Próbuję jakoś to posklejać, bo to są straszne koszty. Zagrały dobre zespoły Liko Max Band, Paranoja. To miejsce odżywa. Jest to piękne miejsce z pięknym widokiem i przydałoby się tu cykliczne imprezy stworzyć.- mówi muzyk, Mieczysław Gorzała.

 

By pomóc Anicie trzeba zebrać 40 tys. zł

 

Możesz to zrobić wspomagając zrzutkę pod tym linkiem

 

Anita pierwszy udar niedokrwienny miała w wieku 21 lat - wtedy, kiedy życie dopiero się zaczyna. Powrót do zdrowia był długi, ale Anita miała dla kogo walczyć.
Kolejne trzy udary - w odstępie kilkunastu lat, pokazały wiele. Po pierwsze, że nie ma na świecie rzeczy niemożliwych - lekarze po drugim udarze niedokrwiennym dawali jej niewielkie szanse na powrót do zdrowia i normalne funkcjonowanie. A przecież przed nią były jeszcze dwa udary!
Po drugie, że Anita jest zdeterminowana i ma w sobie ogromną wolę życia - dla męża i trójki wspaniałych dzieci, które nie wyobrażały sobie życia bez mamy.
 
W styczniu 2021 roku choroba po raz kolejny postanowiła o sobie przypomnieć - 16 stycznia Anita straciła przytomność. W szpitalu w Wałbrzychu, do którego trafiła, szybko postawili diagnozę - kolejny, piąty udar - krwotoczny. Bardzo ciężki, z obrzękiem mózgu. Na domiar złego doszło jeszcze ostre zapalenie płuc i po dwóch tygodniach - sepsa.

 

 

red

foto: WTV

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno