Menu

Chełmiec Wałbrzych zagrał z Czechami

Siatkarze z Chełmca Wałbrzych uczestniczyli w  100-leciu powstania Czeskiej Federacji Siatkówki. Stawili się całą drużyną, aby rozegrać pokazowy mecz.
 
Chełmiec Wałbrzych zagrał z Czechami
 Triumfowali gospodarze z Hradec Kralove 2:1 (21:25, 22:25, 25:18).
 
Chełmiec: Szczygielski (kpt), Zieliński, Dereń, Sławnikowski, Michalski, Trzeciak, Stawiany (libero) oraz Szymków, Dudzik, Płużka, Laskowski, Baran, Wojtas.
 
Trenerzy: Fabian Kurzawiński, Janusz Ignaczak, Piotr Zieliński
 
 
 
W barwach Chełmca debiutowali również  nowi zawodnicy: Adam Michalski, Piotr Trzeciak oraz Artur Sławnikowski (wybrany MVP spotkania). Była to świetna okazja aby razem z maskotką miasta Moofie promować Wałbrzych poza granicami kraju oraz kontynuować stare i nawiązywać nowe znajomości w siatkarskim środowisku za naszą południową granicą.
 
red
foto: Chełmiec
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

chelmiec  |   zwyciestwo  |  

Wyprawa na Chełmiec okiem youtubera

Osiedle Pod Chełmcem musi poczekać

Gorące rytmy w Szczawnie-Zdroju: Trwają Krajowe Mistrzostwa w Tańcu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij