Członkowie RWS-ów wybrani
Niskie zainteresowanie wyborami członków Rad Wspolnot Samorządowych - frekwencja wyniosła poniżej 1,5 procenta. Sprawdź kto wygrał wybory w Twojej dzielnicy. 
 
Wybory do RWS przeprowadzone zostały w niedzielę 27 czerwca. Jak się okazuje, zainteresowanie wyborami było niewielkie - spośród 80 282 uprawnionych zagłosowało zaledwie 1155 osób. Frekwencja wyniosła 1,44 %. 

Największą frekwencję odnotowano w WS „Lubiechów” (10,03%), WS „Stary Zdrój” (3,79%), WS „Rusinowa, Kozice (2,32%) natomiast najmniejszą w WS „Śródmieście” (0,36%) i WS „Podzamcze” (0,54%), WS „Nowe miasto” (0,56%).
 
Od 5 do 7 lipca w urzędzie miasta odbędą się pierwsze posiedzenia nowych Rad Wspólnot Samorządowych, na których zostaną wybrani przewodniczący, ich zastępcy, sekretarze i skarbnicy. 

 
Rada Wspólnoty Samorządowej „Biały Kamień, Konradów”
1.  Ryszard Nowak-209
2.   Ewa Winnicka-92
3.   Justyna Włodarska-73
4.   Patrycja Wojciechowska-70
5.   Marcin Nowak-93
6.   Monika Bunk-75
7.   Sandra Wojciechowska-70
8.   Agnieszka Kazimierczak-74
9.   Iwona Ignaszak-74
10.   Cornelia Dylong-73
11.   Bogumiła Nowakowska-72
12.   Krystyna Olanin-71
13.   Małgorzata Lepianka-72
14.   Jarosław Nowakowski-68
15.   Anna Tumas-Borowik-71
 
Rada Wspólnoty Samorządowej „Nowe Miasto”
1. Kazimierz Wrzosek-31
2. Helena Łuczak-25
3. Katarzyna Molocios-25
4. Rafał Wrzosek-22
5. Teresa Antonina Bebel-25
6. Marian Łuczak-25
7. Małgorzata Surgiewicz-27
8. Józef Pawluk-26
9. Romana Stach-25
10. Kazimierz Grabowski-22
11. Maria Rudzińska-26
12. Michał Molocios-24
13. Eugenia Czajkowska-21
14. Elżbieta Kwiatkowska – Wyrwisz-24
15. Kazimierz Żak-21
 
Rada Wspólnoty Samorządowej „Podgórze, Nowy i Stary Glinik”
1. Wiesław Bielawski-38
2. Robert Rozmuski-18
3. Krzysztof Gołosz-12
4. Piotr Wierzbicki-10
5. Aleksander Macuk-5
6. Marcin Jakub Kras-10
7. Paweł Pokorski-9
8. Paweł Matusiak-8
9. Magdalena Chroń-11
10. Barbara Jaśkiewicz-15
11. Paula Paluch-9
12. Agnieszka Dagmara Pokorska-10
13. Elżbieta Kita-24
14. Dagmara Gruszecka-Brzezicka-14
15. Piotr Zimnicki-14
 
Rada Wspólnoty Samorządowej „Sobięcin, Gaj” 
1. Henryk Furman-55
2. Romuald Lindner-72
3. Jerzy Hic-70
4. Zbigniew Mazurek-65
5. Łukasz Kaczmarczyk-59
6. Rafał Krych-54
7. Ludmiła Pawlak-57
8. Joanna Lasoń-55
9. Halina Foltyniewicz-54
10. Bianka Witkowska-53
11. Angelika Niedziela-61
12. Mariusz Kuźmiński-56
13. Beata Tysiak-59
14. Joanna Kopiel-54
15. Jessica Furman-52
 
Rada Wspólnoty Samorządowej „Szczawienko, Książ”
1. Tadeusz Mazurkiewicz-18
2. Zbigniew Oryl-20
3. Zbigniew Terpiłowski-14
4. Ewa Orzel-15
5. Zbigniew Faściszewski-12
6. Elżbieta Opalińska-Drahan-15
7. Danuta Maria Mudy-15
8. Czesław Konieczny-11
9. Romana Biełus-19
10. Bogdan Stachurek-18
11. Bogusława Bożena Fikus-11
12. Halina Lenartowicz-14
13. Aleksandra Małecka-13
14. Kazimierz Czechowski-12
15. Krystyna Pastuszak-13

Rada Wspólnoty Samorządowej „Lubiechów”
1. Grażyna Gazda-27
2. Zofia Brzozowiec-30
3. Hanna Jankowska-24
4. Krystyna Dominiak-25
5. Elżbieta Kulińska-24
6. Krzysztof Jewtuchow-24
7. Zdzisław Adamski-25
8. Alicja Gazda-24
9. Katarzyna Dynak-26
10. Andrzej Siuta-24
11. Anna Jewtuchow-25
12. Patrycja Michoń-26
13. Magdalena Michoń-26
14. Katarzyna Sadowska-23
15. Klaudyna Wawrzyniak-24
 
Rada Wspólnoty Samorządowej „Piaskowa Góra”
1. Mateusz Rosiak-85
2. Ewa Smaglińska-88
3. Paweł Łuczyński-81
4. Agnieszka Kulik-79
5. Renata Wierzbicka-123
6. Marcin Frąckiewicz-78
7. Anna Cieśla-80
8. Gabriela Wierzbicka-91
9. Ryszard Wyszyński-84
10. Krystyna Kobiałka-89
11. Krystyna Sucharzewska-83
12. Ewa Marszałek-Otremba-82
13. Agnieszka Kierepka-81
14. Maurycy Roman-80
15. Anna Roman-82
 
Rada Wspólnoty Samorządowej „Rusinowa, Kozice”
1. Alicja Rosiak-42
2. Radosław Ochudło-38
3. Marta Józefiak-40
4. Ryszard Górecki-39
5. Ewelina Korzybska-36
6. Magdalena Matłocha-40
7. Aleksandra Dziubała-36
8. Elżbieta Lubkiewicz-38
9. Janusz Lubkiewicz-39
10. Violetta Kurmanbajew-38
11. Daniel Kurmanbajew-37
12. Elwira Niewiadomska-38
13. Sabina Sawulczyk-35
14. Edyta Ochudło-39
15. Teresa Ochudło-38
 
Rada Wspólnoty Samorządowej „Stary Zdrój”
1. Anatol Szpur-143
2. Monika Kiecher-113
3. Danuta Kądziołka-118
4. Paweł Kądziołka-123
5. Sandra Lelakowska-116
6. Witold Otręba-115
7. Ryszard Paryła-113
8. Irena Raszka-112
9. Janusz Sawrycz-115
10. Monika Szymak-113
11. Alicja Zamielska-121
12. Barbara Walkowiak-114
13. Justyna Wronka-115
14. Marek Wronka-112
15. Paweł Szpur-141
 
Rada Wspólnoty Samorządowej „Śródmieście”
1. Grzegorz Górowski-8
2. Piotr Kwiatkowski-7
3. Ryszard Kozłowski-8
4. Ewa Kaźmierczak-9
5. Iwona Kwiatkowska-6
6. Zenon Grek-12
7. Mirosław Ul-8
8. Dariusz Grad-8
9. Anna Nowak-6
10. Dorota Machowska-6
11. Marek Pokrętowski-6
12. Joanna Kostrzewska-7
13. Alicja Woźniak-6
14. Jerzy Prażmowski-6
15. Katarzyna Dziubarczyk -6 

Rada Wspólnoty Samorządowej „Podzamcze”
1. Piotr Kraczkowski-26
2. Radosław Białkowski-31
3. Marcin Urych-22
4. Grzegorz Kardaś-25
5. Małgorzata Langer-Torbus-26
6. Piotr Rychlik-46
7. Anna Nowakowska-23
8. Konrad Pełczyński-24
9. Grażyna Grajek-19
10. Henryk Czempkowski-26
11. Ryszard Ślęzak-28
12. Anna Olejnik-Rems-20
13. Karolina Lewandowska-Kraińska-22
14. Dariusz Tracz-19
15. Mirosław Pultowicz-19

opr. adm
redakcja@walbrzych24.com

 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno