Mistrzyni Polski w skoku w dal

Młoda zawodniczka z LKS Górnik Wałbrzych zdobyła złoto na Mistrzostwach Polski "Lekkoatletyka Dla Każdego" w skoku w dal.

Julia Kępińska, reprezentantka LKS Górnik Wałbrzych skokiem na odległość 4,61 zapewniła sobie złoty medal w kategorii wiekowej U21. Podopieczna hanny Kotyni oddała w czasie zawodów trzy równe skoki. Klub pochwalił się osiągnięciem swojej zawodniczki na Facebooku:

 

 

Program "Lekkoatletyka dla każdego" powstał z potrzeby popularyzacji lekkiej atletyki  jako sportu pierwszego kontaktu wśród dzieci i młodzieży. Pokazuje lekką atletykę jako sport atrakcyjny, niosący wiele radości młodszym dzieciom, a młodzieży dający satysfakcję z aktywności fizycznej, rywalizacji z rówieśnikami i zdobywania nowych umiejętności. 

 

- Młodych lekkoatletów prowadzą wykwalifikowani trenerzy współpracujący z metodykami Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, dlatego zakładamy, że spośród tysięcy dzieci biorących udział w programie Lekkoatletyka dla każdego! wyłonimy tych najzdolniejszych. Nadzorujemy ich szkolenie od najmłodszych lat, po to aby jako seniorzy osiągali pełnię swoich możliwości i z sukcesem reprezentowali Polskę na światowych arenach - czyamy na stronie ogranizatora Mistrzostw.

 

opr.plr

foto: LKS Górnik Wałbrzych

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno