Menu

Licytacje na pomoc dzikim zwierzakom

Fundacja Dzika Nadzieja zbiera fundusze na budowę profesjonalnego ośrodka rehabilitacji dzikich zwierząt. Nową formą wsparcia są licytacje przedmiotów przekazanych przez darczyńców.

Licytacje na pomoc dzikim zwierzakom

Jest dogodne miejsce, jest grupa miłośników zwierząt, gotowych nieść im pomoc o każdej porze dnia i nocy. Brakuje tylko miejsca, gdzie leczone zwierzęta mogłyby dochodzić do pełni zdrowia. Najbliższe takie ośrodki znajdują się dziesiątki kilometrów stąd, dlatego każdorazowy wyjazd z "pacjentem" zabiera sporo czasu i środków. Fundacja Dzika Nadzieja chce wybudować taki ośrodek w Zagórzu Śl. 

 

- Musimy zbudować infrastrukturę, która pozwoli zwierzętom w bezpieczny i spokojny sposób przejść przez okres rehabilitacji. Muszą to być woliery, wybiegi, budynek ambulatorium, pomieszczenie do przechowywania pożywienia i izolatka. Oczywiście większość zabiegów wykonujemy i nadal będziemy wykonywać w profesjonalnej klinice, gdzie znajduje się też specjalny szpital ale powinniśmy też mieć możliwość wykonywania doraźnych, prostych zabiegów na miejscu - tłumaczy Robert Bajek z fundacji.

 

 

Członkowie fundacji niemal codziennie podejmują interwencje i reagują na zgłoszenia. Wystarczy odwiedzić ich stronę na Facebooku, by przekonać się jak wiele chorych zwierząt trafia pod ich opiekę. To właśnie Dzika Nadzieja pomagała w wyciągnięciu lisa z fontanny w wałbrzyskim rynku.

 

 

 

Budowę ośrodka wyceniono na około 300 tysięcy złotych. Zbiórka prowadzona jest za pomocą serwisu zrzutka.pl. Niedawno pojawiła się nowa forma wsparcia - bazarek z licytacjami na Facebooku. Można tam zarówno przekazać przedmiot jak i postarać się zdobyć coś dla siebie a kwotą wsparcia zasilić konto fundacji. Na razie wybór jest skromny ale wraz z nowymi wspierającymi przedmiotów będzie przybywać, dlatego namawiajcie znajomych i dołączajcie do akcji.

 

 

plr

foto: Fundacja Dzika Nadzieja

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

hej (30 czerwca 2021 16:50)
ale jaja
Fliper (30 czerwca 2021 8:59)
Cytuję użytkownika: Hej
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: www.zakazanarandka.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
Musisz być wyjątkowym parchem (ty i tobie podobne) skoro musisz się "ogłaszać". Prawdziwe perły siedzą w ukryciu i nie mają czasu na neta.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   fundacja dzika nadzieja  |   zwierzęta  |   dzikie zwierzęta  |   pomoc  |   zbiórka  |   ośrodek rehabilitacji  |   licytacje  |  

Podobno wałbrzyskie górnictwo zostało zlikwidowane w połowie lat...

Koszykarze przed wyjazdem do Krakowa zwiedzali Książ

Pomóżmy Magdalenie wrócić do zdrowia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij