Menu

Gość Dnia - Katarzyna Mrzygłocka

- Rząd PiS nie robi dostatecznie dużo, aby zachęcić Toyotę do dalszych inwestycji w Polsce - tak wałbrzyska posłanka PO Katarzyna Mrzygłocka komentuje treść ujawnionego maila ministra Michała Dworczyka do premiera Morawieckiego, w którym informuje, że wałbrzyska Toyota do 2025 r. wygasi produkcję silników, a nową fabrykę samochodów elektrycznych koncern wybuduje prawdopodobnie w Czechach.

Gość Dnia - Katarzyna Mrzygłocka

Komentarze

Liga (1 lipca 2021 13:00)
Cytuję użytkownika: Ooo
Cytuję użytkownika: J23
W sobotę ma się ujawnić rudy mesjasz na białym koniu zaginionym z bramy brandenburskiej z Berlina.
Ale dobre!A może przybędzie na osle?Polacy pamiętają Doncia!Ciekawe czy będzie przemawiał po polsku czy w języku cioci Merkel.Zenada.!!!!
Pojawi się z wytycznymi od przyjaciół z Berlina i Unii.To co będzie zagrażać rozwojowi jego drugiej ojczyzny zlikwiduje!
Ooo (1 lipca 2021 10:30)
Cytuję użytkownika: J23
W sobotę ma się ujawnić rudy mesjasz na białym koniu zaginionym z bramy brandenburskiej z Berlina.
Ale dobre!A może przybędzie na osle?Polacy pamiętają Doncia!Ciekawe czy będzie przemawiał po polsku czy w języku cioci Merkel.Zenada.!!!!
J23 (1 lipca 2021 9:45)
W sobotę ma się ujawnić rudy mesjasz na białym koniu zaginionym z bramy brandenburskiej z Berlina.
Kucharz (1 lipca 2021 9:42)
Przyganiał kocioł garnkowi a sam osmolony.
Uważać bo (1 lipca 2021 9:41)
Cytuję użytkownika: Sex Randka
Szukam mężczyzny na nam,ięt,ne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje zdjęcia i kontakt na stronie: www.zakazanax.pl _ Wyszukaj mnie po niku: Andzia napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
Uważać bo ten trol reklamuje płatny portal randkowy zainfekowany dialerami i trojanami i pishingiem.
Ty (30 czerwca 2021 23:46)
pseudo posłanko? czy senatorko (broń Boże Polskę)ile się nawalczyłaś... nad kotłami darrrrmochy. Paskudna persono - niczym dyduCH !!!. Jak "G" pływasz po mętnych falach polityki. Wraz z kolesiówami.
Kokos (30 czerwca 2021 23:34)
O odezwała się ta co od 30 lat nie pracuje i niczego nie dokonała
scdscsd (30 czerwca 2021 20:20)
PO agentura niemiec
gigyuuo (30 czerwca 2021 20:18)
tego Fachowca z PO co jest na zdjęci zatrudnię do zbierania trawy lub na kasę do biedronki zlikwidować PO NATYCHMIAST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest niemieckie CDU kto finansuje ten żąda
Do festynowych zupojadów (30 czerwca 2021 18:47)
Festyniarka przemówiła głosem gazety wybiórczej.Jak rząd "zrobi coś, żeby zachęcić toyotę" to wydrze z tą drugą ryja, że podatnik dotuje japończyków. Zabrała głos, bo u Orpla święto zupy za pasem i trzeba z tą drugą się pokazać.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Dwie nowe linie produkcyjne w fabryce Toyoty

Dworczyk złożył rezygnację i podziękował Kaczyńskiemu

XXII Toyota Półmaraton Wałbrzych (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij