Festiwal lodów oraz wernisaż w Pałacu Struga

Już w ten weekend w Pałacu Struga czekać będzie wiele atrakcji. Odbędzie się IX Festiwal Lodów oraz wernisaż wystawy zbiorowej: "IX Międzynarodowy Przegląd Sztuki Alternatywy 33 - Pałac Struga"

Organizatorzy zapraszają również na wystawę indywidualną - rzeźby z piaskowca Seweryna Matyjaszczuka pt."Kamień i emocje".
 
Wernisaże odbędą się w zabytkowych murach Pałacu Struga w dniu 10.07.2021 o g.18:00.
 
Festiwal lodów jak zwykle obywa się we wszystkie wakacyjne weekendy. W tym roku start o tydzień później czyli 10.07.2021 o godz. 12:00.
 
- Tym razem mamy smaki tylko dla odważnych - sami jesteśmy zaskoczeni, że można zrobić i zjeść takie lody. Koniecznie trzeba nas odwiedzać w soboty i niedziele aż do 05.09.2021 i eksperymentować z oryginalnymi smakami lodów rzemieślniczych. - informują organizatorzy
 
Dochód ze sprzedaży lodów i biletów ze zwiedzania pałacu i wystaw fundacja przeznaczy na kontynuację odtwarzania stolarki okiennej w Pałacu Struga.
 
- W tym roku udało nam się uzyskać dofinansowanie od MKiDN na dokończenie odtwarzania okien w skrzydle zachodnim II piętra pałacu. -  informują organizatorzy
 
Festiwalowi lodów będą towarzyszyć 2 wystawy: zbiorowa wystawa pt. "IX Międzynarodowy Przegląd Sztuki alternatywy - Pałac Struga".
 
- Prezentujemy bardzo bogaty zbiór prac różnorodnych artystów wykonanych w technice malarskiej, rysunkowej, grafice, ceramice, w szkle, tkaninie i fotografii. Prezentujemy także wystawę indywidualną rzeźb z piaskowca pana Seweryna Matyjaszczuka.  -  informują organizatorzy
 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno