Menu

Weekendowe szczepienia bez rejestracji na Podzamczu

Przypominamy, że w ten weekend przy bibliotece na ul. Kasztelańskiej działa mobilny punkt szczepień. Mieszkańcy Podzamcza, którym za daleko do drive-thru czy na Starą Kopalnię, mogą zaszczepić się bez rejestracji, blisko miejsca zamieszkania.

Weekendowe szczepienia bez rejestracji na Podzamczu

Punkt będzie czynny w sobotę i niedzielę w godzinach 9:00 - 15:00. Mieszkańcom oferuje zaszczepienie jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson. Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Do skorzystania z tej możliwości zachęca Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

 

 

 

 

 

plr

foto: WTV

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Julka (12 lipca 2021 16:24)
Już nie długo zaczną do chaty włązić z tymi szczepionkami. Najpierw zrujnowali ludziom życie przez ostatnie 1,5 roku, a teraz zawracają d**dę ludziom.
Prezydent Doktor (11 lipca 2021 20:26)
Cytuję użytkownika: donosiciel
Cytuję użytkownika: dziadek alojzy
50 osob w 3h? Nie widzialem a na lawce w parku obok siedzialem caly czas
To idź do lekarza tego od oczu.
A ty od głowy, albo najlepiej od zjechanej psychuki
Jerzy (11 lipca 2021 18:09)
Cytuję użytkownika: mieszkaniec piaskowej
Dzisiaj na Piaskowej debatę prowadziła taka grupsza kobieta. Zamiast zajmować się szczepieniami niech pomyśli o swoim stanie, mając tak grube nogi, bardzo opuchnięte to musi być chora. W takim wieku doprowadzić się do takiej wagi to trzeba ciężko łychą pracować. A później widziana była na starej kopalni i nie zwiedzała żadnej wystawy bo się do drzwi nie mieści, tylko zakłócała szczepienia. Słuchaj grupsza kobieta nie chcesz to się nie szczep, ale odp...l się od innych. Fit jest super.
GRUPA,GRUPSZA i NAJGLUPSZY komentarz!Komentujący to jakiś obserwator ludzi.Z Piaskowej powlokl się na Starą Kopalnie za cyt.grupsza Panią.Cyrk!
Warto rozmawiać (11 lipca 2021 11:20)
Link do strony Redaktora Pospieszalskiego https://www.youtube.com/watch?v=1dASIoBnVB4
analityk medyczny (10 lipca 2021 22:48)
MEGA KONFERENCJA KONIEC ŚCIEMY COnieVIDA !!! https://www.youtube.com/watch?v=Uj0Uo3tqMh0&t=0s ;
Prezydent Doktor (10 lipca 2021 22:35)
Cytuję użytkownika: Ania
Mega! Jestem dumna, że Wałbrzych ma takiego Prezydenta!
To ja jestem dumny że jestem twoim guru.
donosiciel (10 lipca 2021 21:36)
Cytuję użytkownika: dziadek alojzy
50 osob w 3h? Nie widzialem a na lawce w parku obok siedzialem caly czas
To idź do lekarza tego od oczu.
Rambo (10 lipca 2021 21:33)
Cytuję użytkownika: Ania
Mega! Jestem dumna, że Wałbrzych ma takiego Prezydenta!
Szkoda tylko, że nie ma zamiaru kosić trawy chociażby wokół Podzamcza narażając mieszkańców na niebezpieczeństwo. Teraz już wymówki nie ma, że susza... Po ostatnich ulewach wody pod dostatkiem. Więc panie Romek, do roboty!!
analityk medyczny (10 lipca 2021 21:15)
Pamiętacie z "Seksmisji" ? "NIE WAŻNE KTO WYGRAŁ, WAŻNE KTO PRZEŻYŁ" Czwarta fala ruszy jeszcze w sierpniu najdalej w na początku września. Objawy to śmierć tych z wstrzykiwań styczniowych, którzy mieli pecha i dostali śmiercionkę a nie placebo. Oczywiście będzie to wina NAS NORMALNYCH I WOLNYCH. Już pod koniec września będą wołać tych ze stycznia na trzecią dawkę, tym razem śmiercionki.
mrs (10 lipca 2021 20:58)
Cytuję użytkownika: analityk medyczny
Informuję, że nadal w Polsce OBOWIĄZUJE MIĘDZYNARODOWY KODEKS NORYMBERSKI. Kodeks norymberski to międzynarodowy dokument regulujący zasady przeprowadzania eksperymentów i procedur medycznych na ludziach. Kodeks został opracowany przez aliancki Trybunał Wojskowy i przyjęty po norymberskim procesie lekarzy w 1947 roku. W jego wyniku wielu obywateli, w tym wielu lekarzy wysłano na szubienicę, w szczególności za przymusowe podawanie ludziom różnych szczepionek. Wyrok sądu w Norymberdze ustanowił również w 10 zasad, na które lekarze muszą się zgodzić w ramach przeprowadzania eksperymentów na ludziach. Zasady te zapisano w akceptowanym obecnie na całym świecie „kodeksie norymberskim”, który ustanowił nowy standard etycznych zachowań medycznych w okresie po II wojnie światowej w kwestii praw człowieka. Kodeks norymberski – zasady Oto 10 zasad kodeksu norymberskiego. 1. Absolutnie niezbędnym warunkiem przeprowadzenia eksperymentu medycznego na osobie jest jej dobrowolna zgoda. 2. Eksperyment medyczny powinien zaowocować korzystnymi dla społeczeństwa rezultatami, przy założeniu, że nie ma innych sposobów ich osiągnięcia (za pomocą innych metod badawczych), nie powinien być losowy. 3. Eksperyment powinien opierać się na danych uzyskanych w badaniach laboratoryjnych na zwierzętach, znajomości historii rozwoju tej choroby lub innych badanych problemów. Jego wyniki muszą usprawiedliwiać jego konieczność przeprowadzenia na ludziach. 4. Podczas przeprowadzania eksperymentu należy unikać wyrządzania wszelkiego niepotrzebnego cierpienia oraz szkód fizycznych i psychicznych. 5. Żadnego z eksperymentów nie należy przeprowadzać tam, gdzie istnieje niejako odgórne przekonanie, że doprowadzi to do śmierci lub trwałego kalectwa z wyjątkiem takiej sytuacji, gdzie uczestnikiem eksperymentu jest lekarz, który dany eksperyment jednocześnie przeprowadza. 6. Stopień ryzyka związany z eksperymentem nigdy nie powinien przekraczać humanitarnego znaczenia problemu i korzyści, którego dotyczy eksperyment. 7. Należy poczynić odpowiednie przygotowania i zapewnić odpowiednie udogodnienia w celu ochrony uczestnika przed nawet odległymi możliwościami obrażeń, niepełnosprawności lub śmierci. 8. Eksperyment powinien być przeprowadzany wyłącznie przez osoby posiadające kwalifikacje naukowe. Na wszystkich etapach eksperymentu osoby, które go przeprowadzają lub są w niego zaangażowane, muszą wykazać maksymalną uwagę i profesjonalizm. 9. Podczas eksperymentu pacjent musi mieć zagwarantowane prawo do natychmiastowego zaprzestania oraz wycofania się z niego, jeśli jego zdaniem stan fizyczny lub psychiczny uniemożliwia kontynuowanie eksperymentu. 10. Podczas eksperymentu badacz odpowiedzialny za jego przeprowadzenie powinien być przygotowany do zakończenia go na każdym etapie, jeżeli względy zawodowe, sumienność i ostrożność w wymaganych osądach uzasadniają przypuszczenie, że kontynuacja eksperymentu może prowadzić do okaleczeń, niepełnosprawności lub śmierci.
Naprawdę im wierzysz, że to tylko eksperyment? Prawda jest o wiele gorsza, nie daj się ogłupić!
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   szczepienie  |   szczepionka  |   punkt mobilny  |   podzamcze  |   koronawirus  |   covid-19  |  

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij