Menu

Mieli narkotyki, a jeden hodował konopie indyjskie

Trzej mężczyźni zatrzymani z marihuaną i amfetaminą.  Jeden z podejrzanych hodował także krzew konopi indyjskich.

Mieli narkotyki, a jeden hodował konopie indyjskie
Policjantów  zainteresował idący ul. 1 Maja w Wałbrzychu mężczyzna. Mundurowi podejrzewali, że może ukrywać narkotyki. 30-latek miał przy sobie marihuanę. 
 
Dzień później policjanci patrolowali dzielnicę Podgórze. Przy ul. Kaszubskiej zauważyli 37-latka, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Okazało się, że wałbrzyszanin również  miał przy sobie marihuanę.
 
W niedzielę nad ranem  funkcjonariusze  udali się na ul. 11 Listopada w Wałbrzychu. Przy legitymowanym 36-latku znaleźli zawiniątko, w którym była amfetamina, a podczas przeszukania mieszkania znaleźli woreczek z marihuaną oraz krzew konopi indyjskich.
 
 
Wszyscy podejrzani przyznali się do winy i złożyli wyjaśnienia. Mężczyznom grozi teraz kara 3 lat więzienia. 
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Roksana (14 lipca 2021 1:12)
Czyżby jeden nadał drugiego ? Oj nie ładnie kapusie
Fliper (13 lipca 2021 21:48)
Znowu skasowano mój komentarz...powtarzam ....ten "susz" na zdjęciu to rukola zapomniana w lodówce. Tępaki...
Jah (13 lipca 2021 12:33)
To na zdjęciu to jakiś żart?

Dodaj komentarz

narkotyki  |   marihuana  |   konopie  |  

Świebodziczanin wpadł z narkotykami na Piaskowej Górze

Za niewielką ilość też możesz siedzieć

Zatrzymany z marihuaną

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij