Wypadek w Rybnicy
Choć wypadek wyglądał groźnie, tym razem skończyło się jedynie na rozbitych samochodach i mandacie. Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu w Rybnicy Leśnej. 
Do zderzenia doszło w czwartek po godzinie 19:30. Jadący od strony Głuszycy mieszkaniec Siedlec nie ustąpił pierwszeństwajedącemu główną drogą mieszkańcowi Bydgoszczy.

- W kolizji tej nikt nie ucierpiał, dlatego sprawca zdarzenia ukarany został mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Na konto kierowcy funkcjonariusze dopisali również 6 punktów karnych. - mówi podkom. Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji. 
 


Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zwracają się do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, aby z ładnej pogody i wolnego czasu korzystać w sposób nie zagrażający innym uczestnikom ruchu. Poza przepisami ważny jest oczywiście także zdrowy rozsądek. Zawsze miejmy na uwadze bezpieczeństwo własne, swoich bliskich oraz innych osób.

opr. adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno