Baśniowe wakacje w Bibliotece pod Atlantami

Aktywne wakacje z książką w tle - tak w skrócie można podsumować ofertę wakacyjną Biblioteki pod Atlantami. Jak udowadnia instytucja, zamiłowania do literatury można się nauczyć nie tylko nosem wbitym w książkę.

Oferta Biblioteki pod Atlantami skierowana jest głównie do młodszych wałbrzyszan. Przygotowano wiele ciekawych zajęć, a wspólnym motywem są w tym roku baśnie i legendy.
 
- Baśniowe Wakacje odbywają się nie tylko w Dziale Dziecięco-Młodziezowym w rynku ale także w pozostałych filiach na Podzamczu, Piaskowej Górze, Podzamczu, Białym Kamieniu i Sobięcinie. Każda z tych filii przygotowała specjalną ofertę. W naszym dziale w głównej siedzibie przygotowaliśmy zajęcia w oparciu o baśnie i legendy, nie tylko regionalne, ale też bardziej egzotyczne - japońskie, duńskie, czy też rosyjskie. Podczas warsztatów dzieci zapoznają się z treścią poszczególnych baśni, a następnie tworzą prace plastyczne, biorą udział w grach i zabawach ruchowych. Mogą naprawdę wykazać się swoją kreatywnością i ciekawie spędzić wolny czas - mówi Wirginia Grochowska z Działu Dziecięco-Młodzieżowego Biblioteki pod Atlantami
 
 
Zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach 11:00 - 13:00. Są bezpłatne, ale wymagane są wcześniejsze zapisy. Szczegółową ofertę i plan zajęć znajdziecie na stronie Biblioteki pod Atlantami.
 
 
plr
foto: użyczone/Biblioteka pod Atlantami
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno