Menu

Nowe tabliczki informujące o szczytach w Gminie Mieroszów

Jeśli wybieracie się na Szczyt Średniak w Mieroszowie,  to tabliczka już jest, ale nie tylko tam, bo również Góra Kościelna (Parkowa) ma swoje oznakowanie. 

Nowe tabliczki informujące o szczytach w Gminie Mieroszów
Obie tabliczki wykonała Barbara Bukowska-Matusiewicz.
 

red

 

 

foto: Gmina Mieroszów

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Dav303 (18 lipca 2021 22:21)
Kotwa 70 z Casto, słupek i dużo roboty, ale efekt super!!!!. Za każdym razem kiedy tam będę to Was wspomnę :)

Dodaj komentarz

tabliczka  |   mieroszow  |   szczyt  |  

Nie każdy był na Chełmcu. Chociaż jest tuż obok

Zdobywają szczyty z niewidomym dzieckiem

Policja zatrzymała dwunastu pijanych kierowców

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij