Menu

Miło spędzają czas z RWS (FOTO)

Dzieciaki z Białego Kamienia świetnie się bawią na zajęciach organizowanych przez Radę Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień-Konradów. Zajęcia na świetlicy urozmaicają wypady na lody, do Starej Kopalni czy biblioteki.

Miło spędzają czas z RWS (FOTO)

 

 

foto: użyczone / RWS Biały Kamień-Konradów

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Robert (18 lipca 2021 21:53)
Nowak gdzie te 1000 nocników ???
Halinka (18 lipca 2021 13:18)
Jak dziecko może spędzać mile czas w kagańcu na buzi? Ktoś tu jest pomylony.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   RWS  |   Biały Kamień  |   wakacje  |   dzieci  |   stara kopalnia  |   biblioteka  |  

Sprawdź samochód przed zakupem w Serwisie Toyota Nowakowski

Bajkowo i bajecznie w Zamku Książ

Dodatkowa opłata za ''ponadliczbowe'' odpady

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij