Wszystkie wakaty w wałbrzyskiej komendzie już obsadzone

Wszystkie wakaty w wałbrzyskiej Komendzie Policji już obsadzone - we wtorek przyjęto do służby kolejnego policjanta.   W tym roku na Dolnym Śląsku planowane są jeszcze trzy przyjęcia nowych policjantów do służby.  Ile zarabiają nowoprzyjęci policjanci ? 

- Obecnie wszystkie policyjne wakaty zostały zajęte. W najbliższych tygodniach, w związku z odejściem doświadczonych funkcjonariuszy na emeryturę, do obsadzenia będą jeszcze jednak dwa stanowiska, tak więc warto już teraz złożyć wymagane dokumenty i rozpocząć procedurę rekrutacyjną. - mówi  podkom. Marcin Świezy z wałbrzyskiej policji. 
 

W tym roku na Dolnym Śląsku planowane są jeszcze trzy przyjęcia nowych policjantów do służby - 15 września,  3 listopada i  30 grudnia. Ile zarabi policjant na stracie? 


- Nie tylko stabilizacja zatrudnienia oraz wysokie zarobki, bo już niemal 4 tys. złotych netto dla nowo przyjętych funkcjonariuszy, ale również możliwość rozwoju i awansu zachęca do wstąpienia w nasze szeregi - informuje podkom. Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji. 

 

Służbę w policji może pełnić obywatel Polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie,
posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować.
 
Przy zachowaniu reżimu sanitarnego osoby zainteresowane służbą w policji mogą osobiście złożyć dokumenty w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00. Informacje w tych samych godzinach można uzyskać również telefonicznie pod numerami telefonów 47 87 517 01 lub 47 87 514 86.


opr. adm

foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno