Menu

Agresywny 16-latek zatrzymany (FILM)

Kopał w drzwi autobusu i straszył nożem pasażerów i kierowcę - agresywny 16-latek jest już w rękach policji. Chłopak uszkodził drzwi, straty oszacowano na 3,5 tys. zł. 16-latek usłyszał zarzuty.
 


 

Agresywny 16-latek zatrzymany (FILM)
Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po południu na przystanku przy al. Podwale w Wałbrzychu. Młody mężczyzna zaczął kopać w drzwi autobusu, uszkodził w nich szybę. Straty oszacowano na 3,5 tys. złotych.  Chłopak wymachiwał nożem,  straszył kierowcę i pasażerów. Później uciakł. 

Trzech chłopaków bez powodu rzucili się na autobus, kierowcy grozili że go zabiją. Prawdopodobnie szukali zaczepki , na pewno byli pod wpływem jakiś środków odurzających.  - pisała nasza czytelniczka.

Policjanci zatrzymali 16-latka w dzielnicy Nowe Miasto. Trafił do Policyjnej Izby Dziecka w Legnicy. Wczoraj usłyszał zarzuty. 

Wg. Ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich wobec osoby popełniającej czyny karalne (po ukończeniu lat 13, ale nie ukończeniu lat 17), mogą być stosowane środki wychowawcze oraz środek poprawczy w postaci umieszczenia w zakładzie poprawczym. Kara może być orzeczona tylko w wypadkach prawem przewidzianych, jeżeli inne środki nie są w stanie zapewnić resocjalizacji nieletniego.
 
 

 adm
foto: czytelniczka walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ziomal (25 lipca 2021 13:25)
Cieszcie się że Polska to nie Białoruś tam nikt nie kozaczy odrazu takie Głowno dostało by pałami od policji i do kamieniołomów wywieźli go.Łukaszenka tam porządek robi.
........ (23 lipca 2021 9:11)
Biedne dziecko.
Telebim (23 lipca 2021 1:30)
Czy krzyczał Allah Akbar, czy jeszcze mamy szczęście?
Rodzice (23 lipca 2021 0:44)
3.5 tysia zapłacą za szkody rodzice? Czy młody będzie galy robil chętnym za kasę? ????
Do wszystkich w/w komentujących: (23 lipca 2021 0:12)
Tak jest, że debile wybierają sobie za władzę debili. Tak, że pretensję możecie tylko rościć do siebie samych. Macie takie rządy na jakie swoim poziomem intelektualnym zasłużyliście. Tzn. NIE ZASŁUGUJECIE NA NIEPODLEGŁOŚĆ. Dać wam broń to byście się nawzajem wytłukli... ale szkoda bo normalna Europa potrzebuje was jako osłów do czarnej roboty.
Emeryt dyplomowany (22 lipca 2021 21:55)
Cytuję użytkownika: Emeryt dyplomowany
Cytuję użytkownika: Ignacy
Jedna noc że starszym Panem i od razu by zmiekl. Bez wazeliny.
Dać go do mnie!!!
Nie podszywaj się pod cudzego nicka. Znajdź sobie nowego . Nie komentuję "wyczyny młodych". To sprawa rodziców, którym współczuję.
Mieszkaniec (22 lipca 2021 20:40)
Cytuję użytkownika: xz ZX
Nowocześni z PO wyborcy młodzi ale bez mózgów jak każdy wyborca PO tylko patologia
To bezmózgowie to dał PIS. Pokazując że nie ma potrzeby się uczyć, być obytym, wystarczy walić masę bahorów, żeby dostawać 500+ a później te matki z 6cioma dzieciakami, bez pracy je olewają i podwórko ich wychowuje
fbfgbfg (22 lipca 2021 20:34)
POwcy to który jest elektorat PIS starzy czy młodzi debili większych jak wyborca PO to niema tusk ,ścierba, nowak, schetyna trzaskowski itp kłamstwa PO dało 500+ hahahahahaha wyborcy PO SB,PZPR, budżetówka , resetowe dzieci ,złodzieje sędziowie PZPR , bandyci . patologia w białych rękawiczkach z PZPR
xz ZX (22 lipca 2021 20:25)
Nowocześni z PO wyborcy młodzi ale bez mózgów jak każdy wyborca PO tylko patologia
Bonifacy (22 lipca 2021 20:00)
Czyżby jakaś rodzina z tym co niedawno wyskoczył z pałką do kierowcy samochodu? :D
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   policja  |   napad  |   997  |   112  |  

I na tym właśnie polega służba...

Zatrzymany z amfetaminą odpowie za handel narkotykami

Okradał własną babcię, z którą mieszkał. Usłyszał 20 zarzutów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij