Menu

Gość Dnia - Paweł Gancarz

- Na rozszerzonej liście "tłustych kotów PiS", jaką tworzy PSL, znajdą się już ludzie ministra Michała Dworczyka z okręgu wałbrzyskiego. Czekamy na zgłoszenia - zapowiada Paweł Gancarz, prezes ludowców na Dolnym Śląsku.

Gość Dnia - Paweł Gancarz

Komentarze

amanda (24 lipca 2021 20:45)
buhahha jedyna partia, która za stanowiska się sprzedaje od zawsze.
Peselofob (23 lipca 2021 1:34)
Cytuję użytkownika: cdsfdv
PSL to prostytutki tylko PIS nic zaproponował a tak idzie z każdym
Dokładnie tak.I trwa to co najmniej od czasów cyborga Pawlaka.Dziwki sprzedajne głosujące za tymi, którzy dadzą więcej.Waluta to stołki.PiS nie zapłacił, więc pierwsza lokalna prostytutka przeklina ...
Jerzy Jacek Pilchowski (22 lipca 2021 21:24)
Cytuję użytkownika: Jacek
Pamięta pan jak szef wałbrzyskiego PSL w 2014 znęcał się nad zwierzętami?
On chyba w ten sposób chciał odreagować sposób w jaki "pieski" z PSL-u były traktowane przez PO.
cdsfdv (22 lipca 2021 20:20)
PSL to prostytutki tylko PIS nic zaproponował a tak idzie z każdym
fcfg (22 lipca 2021 20:17)
Cytuję użytkownika: ***** ***
PiS - Posady i Spółki
PO - mafia złodziej i AMATORÓW politycznych pieniędzy niema i nie będzie zielona wyspa za 5 zł na godzinę hahahah błazen POwski wypisuje argumenty PO proszę
***** *** (22 lipca 2021 19:13)
PiS - Posady i Spółki
##### (22 lipca 2021 18:59)
A jak ma mówić? Jaśnie państwo rządzący dojcie Polskę dalej, bądźcie elitą bo wam się należy. Żenada
Gienek (22 lipca 2021 18:33)
PSL 4 % mówi pani to coś?Poszliście z komuchami Pomylencami i z tymi od tęczowej flagi.Oni dostali się do koryta,śmiejąc się wam w gębę i pokazując środkowy palec.Tym razem też tak będzie,czego wam serdecznie życzę.
Jacek (22 lipca 2021 17:37)
Pamięta pan jak szef wałbrzyskiego PSL w 2014 znęcał się nad zwierzętami?
Velina (22 lipca 2021 17:33)
Przybłąkał się Doncio i teraz będą tańczyć jak im zagra.Nieswiadomi ,że niedługo pokaże gdzie ich miejsce.Oby tak było!
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

paweł gancarz  |   psl  |   tłuste koty  |   pis  |   wsse  |   invest park  |   michał dworczyk  |  

Samorządowcy podpisali porozumienie

Branża fitness wspiera Zespół Szkół nr 7

I Wałbrzyski Marsz Niepodległości (FOTO+VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij