Menu

Aktywne Wakacje w Szczawnie-Zdroju

Aktywne Wakacje w Szczawnie-Zdroju to szereg wydarzeń i atrakcji organizowanych przez tamtejszy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Aktywne Wakacje w Szczawnie-Zdroju
Kryty basen to jedna z najnowszych atrakcji Szczawna-Zdroju. W wakacje można tam pływać przez cały tydzień, ale to nie jedyne, co ma do zaoferowania MOSiR.
 
- Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00 oraz w soboty i niedziele od 10:00 do 18:00 zapraszamy do naszej pływalni Delfinek. Obiekt jest ogólnodostępny i otwarty niezależnie od pogody. Poza tym ze względu na remont boiska przy ul. Kusocińskiego w Wałbrzychu zapraszamy na nasze obiekty lekkoatletyczne w Szczawnie-Zdroju. Mamy zarówno bieżnie jak i boiska do piłki nożnej i koszykówki - zachęca Tomasz Durajczyk, dyrektor MOSiR w Szczawnie Zdroju.
 
 
Ośrodek zaprasza także na zajęcia organizowane przy współpracy z profesjonalnymi trenerami.
 
- We wtorki o godzinie 18:00 spotykamy się na Słonecznej Polanie z kijkami, uczymy się prawidłowego chodu nordic walking, poznajemy nowych ludzi i ćwiczymy dla zdrowia. W środy spotykamy się na boisku lekkoatletycznym przy MOSiRze z Romanem Magdziarczykiem, który prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe. W soboty o godzinie 9:00 organizujemy zajęcia jogi w Parku Szwedzkim. Wszystkie zajęcia są bezpłatne, a nasi partnerzy przygotowali dla uczestników upominki - mówi Karolina Tomza, specjalista ds. administracji i marketingu MOSiR w Szczawnie-Zdroju.
 
 
 
Ponadto w wakacje czeka nas szereg imprez i wydarzeń organizowanych przez ośrodek.
 
- 31 lipca planujemy bardzo aktywny weekend. Na półmetku wakacji spotykamy się w kilku miejscach. Festiwal Smaków Świata, czyli około 14-18 foodtrucków pojawi się na deptaku przy ul. Kościuszki. Równocześnie na Słonecznej Polanie odbędzie się po raz pierwszy w Szczawnie Eksplozja Kolorów. Będzie muzyka i kolorowe proszki holi. Przez nasze miasto przebiegać będzie trasa IX Rajdu Pojazdów Zabytkowych. Będzie można je podziwiać na szczawieńskim deptaku - wymienia Karolina Tomza.
 
 
Tego lata do Szczawna zawitać ma ekipa Eska Summer City a na zakończenie wakacji, jeśli sytuacja pandemiczna pozwoli, zorganizowane zostaną Mistrzostwa Polski w Four Crossie na Słonecznej Polanie.
 
plr
foto: uzyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Emeryt dyplomowany (22 lipca 2021 18:31)
Dzisiaj świętujemy rocznicę oficjalnego wcielenia Polski do obozu republik ludowych.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Szczawno-Zdrój  |   wakacje  |   mosir  |   sport  |   imprezy  |   wydarzenia  |  

10 urodziny Aqua Zdroju w Wałbrzychu

Chce pobić rekord Guinnessa najdłuższym triathlonem w historii

Czy piłkarze kadry narodowej przestaną w końcu traktować piłkę jak...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij