Menu

XXI Toyota Półmaraton Wałbrzych - zapisy

Już za miesiąc wystartuje XXI Toyota Półmaraton Wałbrzych. Zwycięzca może wygrać 2 tys zł, a wśród uczestników zostanie rozlosowany samochód. 

XXI Toyota Półmaraton Wałbrzych - zapisy

Bieg wystartuje 29.08.2021r. Trasa będzie wyglądać następująco 

 

 

Półmaraton to nietypowy bieg miejski. Ukształtowanie terenu sprawia, że poziomem trudności zbliża się do niektórych biegów górskich. Mimo to nie brakuje zawodników chętnych do zmierzenia się z wałbrzyską trasą.  W poprzednich edycjach brali udział biegacze z całej Polski, a nawet z Kenii. 

 

Przewidziano sześć nagród. Za ukończenie biegu na 1 pozycji można otrzymać 2 tys zł.

 

 

 

Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg w wyznaczonym limicie czasu będą mieli szansę wylosować jedną z licznych nagród specjalnych ( m.in. sprzęt AGD i RTV ) oraz nagrodę główną - samochód TOYOTA AYGO. 

 

Zapisać można się tutaj

 

red

foto: archiwum

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Pszczółka Maja (29 lipca 2021 12:17)
Oczywiście jako uczestnicy masowej imprezy w trosce o zdrowie i życie muszą będą biegać w maskach chroniących przed covidem -19.
Juh (29 lipca 2021 8:40)
Cytuję użytkownika: dyskobol
Cytuję użytkownika: Juh
Ceny wpisowego zniechęcają...
Jednego malkontenta będzie mniej.
Idź do pierwszej linii do Romana...
dyskobol (28 lipca 2021 15:57)
Cytuję użytkownika: Juh
Ceny wpisowego zniechęcają...
Jednego malkontenta będzie mniej.
Juh (28 lipca 2021 11:56)
Ceny wpisowego zniechęcają...

Dodaj komentarz

półmaraton  |   toyota  |   biegi  |   miasto  |  

Zima niszczy drzewa (FOTO)

Miasto sprzedało budynek po dawnym przedszkolu za 1,3 mln zł

Na czym powinno oszczędzać miasto? Zdaniem mieszkańców na...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij