Menu

Gość Dnia - Magdalena Siejko

- Piękno musi poruszać, a nie zawsze porusza nas to, co jest delikatne i bezpieczne - mówi o swoich pracach Magdalena Siejko. Wystawa malarki gości właśnie w przestrzeniach Zamku Książ na zaproszenie Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA.

Gość Dnia - Magdalena Siejko

 

 

foto: TV Wałbrzych

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Księgowy (29 lipca 2021 21:50)
Ta kobieta typowo po lewacku obraca ogonem wszelkie pojęcia. Skoro dla niej piękno ma poruszać to ona reprezentuje zwyrodniałą fascynajcę lewackim turpizmem. Upraszczając można pokazać h..a i d..ę co robią w ,,teatrze" i też nastąpi poruszenie. Te obiekty nie mają żadnej jakości, zwykły marksistowski postmodernizm. Ale aktualni okupanci zamku książ to lubią i na taką demoralizację biorą dotacje.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Gość Dnia  |   Magdalena Siejko  |   BWA  |   wystawa  |   wernisaż  |  

Neonówka - nowy program Tradycje Polskie, 24 listopada w Wałbrzychu

Zwłoki mężczyzny odnalezione na byłym basenie na Rusinowej

Posprzątali Niedźwiadki (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij