Menu

Od poniedziałku zmiana organizacji ruchu - ul. Chrobrego, Reja, Kolejowa

Przypominamy, że w poniedziałkowy poranek (02.08) zamknięty zostanie dotychczasowy odcinek ul. Chrobrego na wysokości ul. Reja, a w zamian pojedziemy nową trasą pod wiaduktem.

Od poniedziałku zmiana organizacji ruchu - ul. Chrobrego, Reja, Kolejowa
Ruch pojazdów skierowany zostanie na nowo wybudowaną drogę przebiegającą pod wiaduktem dalej łącząc się z ul. Kolejową.
 
Zjazd na ul. Reja, ze względu na problemy projektowe zostanie wykonany w późniejszym terminie i przewidywane otwarcie dla ruchu nastąpi w połowie sierpnia
 
 
 
red
foto: Budimex
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Mirek (1 sierpnia 2021 23:10)
Cytuję użytkownika: Sreuropejka
Miasto bardziej rozjebbane jak po wojnie. Szok.
Cos za cos.
Sreuropejka (1 sierpnia 2021 22:04)
Miasto bardziej rozjebbane jak po wojnie. Szok.
moje miasto walbrzych (1 sierpnia 2021 17:15)
ale za to pięknie będzie fajnie

Dodaj komentarz

wałbrzych  |   zmiana  |   organizacji  |   ruchu  |   obwodnica  |   objazd  |   budimex  |  

Poranek z promilami

Wałbrzych — miasto bez dworca autobusowego

Wałbrzych: na których stacjach nie ma dziś paliwa ?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij