Menu

Fotograficzne wspomnienia z Nepalu

W Multimedialnej Galerii Obrazu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż wystawy fotograficznej ,,Mistyczny Nepal" Ewy Limberger. 

Fotograficzne wspomnienia z Nepalu
Wernisaż zorganizowała Komisja Fotografii Krajoznawczej przy PTTK o. Ziemi Wałbrzyskiej we współpracy z Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury. Zdjęcia autorstwa Ewy Limberger powstały podczas jej miesięcznego pobytu w Nepalu.
 
 
Pasja do fotografii i podróży to idealne połączenie wzajemnie się uzupełniające czego efektem jest ta wystawa. Autorka pokazała nam poprzez swoje zdjęcia jej spojrzenie na Nepal, a w szczególności skoncentrowała się na ludziach tam mieszkających.
 
 
Poprzez swoje fotografie Ewa przeniosła nas w odległy i ciekawy kraj jakim jest Nepal oddając jego klimat i magię. Podczas uroczystego otwarcie autorka w uznaniu jej dokonań w zakresie upowszechniania Fotografii została wyróżniona odznaką Fotografa Krajoznawcy.
 
 
 
 
opr.plr
foto: WOK
źródło: KFK o. Ziemi Wałbrzyskiej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   WOK  |   PTTK  |   zdjęcia  |   Nepal  |   Ewa Limberger  |   wernisaż  |   multimedialna galeria obrazu  |  

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij