Menu

Tenisiściz pucharami

Znakomite rezultaty osiągnęli zawodnicy KT Szczawno Zdrój rywalizujący na zawodach europejskiego cyklu Tennis Europe w kategorii do lat 16.

Tenisiściz pucharami
W niemieckim Ulm wystąpił Bruno Kokot KT Szczawno Zdrój. Bruno w zmaganiach singlowych dotarł do półfinału gdzie musiał uznać wyższość Niemca Lasse Poertner 3/6 3/6 zajmując ostatecznie 3 miejsce. W zmaganiach deblowych Bruno grając w parze z Simonem Norrmanem ze Słowacji nie mieli sobie równych triumfując w całej imprezie!!! W finale pokonali parę Leo Gutjahr AUT / Vincent Vohl GER.
 
Równolegle do niemieckich zmagań toczył się turniej w tej samej kategorii w Czarnogórze. Tutaj na starcie zameldował się Marcin Andrzejczak KT Szczawno Zdrój. W rywalizacji singlowej Marcin dotarł do fazy ćwierćfinałowej gdzie musiał uznać wyższość Serba Antoniosa Baltatsisa 6/7 2/6. Tymczasem w rywalizacji deblowej Marcin grając w parze ze Stefanem Djokovicem MNE triumfowali w całej imprezie!!! W finale pokonali ukraińską parę Polishchuk/Rekun 6/4 7/5.
 
 
opr.plr
foto: użyczone / KT Szczawno-Zdrój
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Szczawno-Zdrój  |   tenis  |   puchary  |   korty  |   tennis europe  |   zawody  |  

Chcecie kupić GDK ? Jest na sprzedaż

Jarosław Żyła zwycięzcą Pucharu Polski w Tenisie na Wózkach

Wałbrzych: miał ponad 1,5 kg. marihuany

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij