Menu

Gość Dnia - Sylwia Bielawska

- Dotąd zaszczepiło się 49 proc. mieszkańców Wałbrzycha, codziennie szczepi się kolejnych 200 osób - mówi wiceprezydent Wałbrzycha Sylwia Bielawska, koordynatorka programu szczepień w mieście. 15 sierpnia na ulice Wałbrzycha wyjedzie szczepionkobus, który dotrze do każdej dzielnicy. Od 9 sierpnia punkt szczepień SK będzie czynny tylko w poniedziałki i czwartki w godz. 8.00-18.00

Gość Dnia - Sylwia Bielawska

Komentarze

Hej (7 sierpnia 2021 9:49)
Szukam miłego i kulturalnego faceta na spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Martyna lat 24, wzrost 169cm, . wiecej moich fotek i kontakt do mnie tu - i wyszukaj mnie po niku: Martynka napisz do mnie i spotkajmy sie! https://cutt.ly/OmOMB0D
Księgowy (7 sierpnia 2021 9:43)
Bielawska, i ciebie tez rzucą na ofiare jak dyrektor szpitala jak przyjdzie co do czego.Rezygnuj z udziału w aferze póki się możesz po cichu wycofać bo historia się kolem toczy.
Po bandzie (6 sierpnia 2021 19:13)
Wałbrzych antyszczepionkowcami, płaskoziemcami, kalkami itp stoi.
pawel (6 sierpnia 2021 17:56)
Czyli te 51 procent niezaszczepionych to są ci mityczni płaskoziemcy których nikt nigdy nie widzial poza internetem oraz antyszczepionkowcy co podpalaja punkty sanepidu i mobilne punkty szczepień . Zważywszy że wyszczepiona grupa w powiecie wałbrzyskim to w większości głownie ludzie na emeryturach i rentach , w takim razie niezaszczepieni to głownie ludzie pracujący oraz uczniowie .......do czego zmierzam , otóz czytam raz po raz że antyszczepów należy zwalniać z pracy by umarli z głodu ze swoimi bachorami .............OK , skoro zdecydowana większość niezaszczepionych w Wałbrzychu to osoby zatrudnione to zwolnijcie ich z pracy .........firmy nie będą mogły funkcjonować bez pracowników bo wyszczepionych pracowników jest mniejsza część , a taka strefa ekonomiczna pogrąży się w chaosie ......bo Hindusow nie tak łatwo przeszkolić bez znajomości jezyka by zastąpili zwolnionych niezaszczepionych ......... inna sprawa , ryzykownie jest sprowadzać obcokrajowców w dobie róznych mutacji wirusa bueheheheeheheheheeheh szach i mat skur......yny ...........jedziemy dalej lalalalalalalalalalalal
Mengele (6 sierpnia 2021 17:27)
A tak ladnie szlo. Do czasu przymusu mieskzancow. I tak szczepienia padly. Oczywiscie, do winy sie nie poczuwaja. Mentalnosc zlodzieja. Jak zlapia za reke, to mow ze nie twoja reka. Kasta, oczysci.
Goldmann (6 sierpnia 2021 17:14)
Roman jest zadowolony z takiej,,,,. ,,bo bierze wszystko co chodzi,,, oprócz v,,,zegara,,

Dodaj komentarz

sylwia bielawska  |   szczepienia  |   covid19  |   szczepionkobus  |   stara kopalnia  |   koronawirus  |  

Zamek Książ ratuje matryce z Fabryki Kristoff

Festiwal Rowerowy Aglomeracji Wałbrzyskiej (FOTO)

II Wałbrzyska Giełda Porcelany i Ceramiki (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij