Menu

Miał ponad 3 promile i wsiadł za kółko

Prowadził samochód kompletnie pijany. 35-letni mężczyzna wpadł w ręce policjantów z Głuszycy. 

Miał ponad 3 promile i wsiadł za kółko
Policjanci zatrzymali mężczyznę  na gorącym uczynku. 35-letni  mieszkaniec Świdnicy, został zatrzymany w  Glinnie. Badanie wykazało 3,26 promila alkoholu w organizmie . Mężczyzna trafił więc do pomieszczenia dla osób zatrzymanych, gdzie po kilkudziesięciu godzinach –usłyszał zarzut. Kierującemu mundurowi zatrzymali również prawo jazdy.
 
- Na tym przykładzie warto po raz kolejny wrócić do przepisów, aby uniknąć podczas kontroli drogowej rozczarowania. Pamiętajmy, że za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości grożą wysokie kary. Poza dotkliwą karą finansową sąd na podstawie Kodeksu karnego może orzec długotrwały zakaz kierowania pojazdami, a nawet zastosować karę pozbawienia wolności do lat 2. Dlatego kolejny raz przypominamy najważniejszą zasadę, która cechuje rozsądnego kierowcę: Piłem, nie jadę! - przypominają policjanci
 
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Kaja (8 sierpnia 2021 8:23)
Jak na razie pijaki stwierdzimy że zanim premier wprowadzi obiecane wysokie kary,trzeba korzystać. Gowno nie kara.
Hej (7 sierpnia 2021 18:11)
Szukam miłego i kulturalnego faceta na spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Martyna lat 24, wzrost 169cm, . wiecej moich fotek i kontakt do mnie tu - i wyszukaj mnie po niku: Martynka napisz do mnie i spotkajmy sie! https://cutt.ly/OmOMB0D
Ooo (7 sierpnia 2021 7:40)
Debile i bezmózgi opanowały drogi.Karac,karać,karać patoli.
Hahaha (6 sierpnia 2021 22:14)
Przepis ten i § nie dotyczy sędziów z nadzwyczajnej kasty i POlityków.

Dodaj komentarz

policja  |   pijany  |   atrzymany  |   gluszyca  |   promile  |  

Dziewięciu trafionych - policja podsumowała weekend

Piesza potrącona na pasach, była pijana

Pracownica banku wypłaciła sobie 4,5 mln złotych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij