Menu

Poniatów najbardziej dziurawą dzielnicą?

Spytaliśmy naszych czytelników o to, gdzie w Wałbrzychu jest najwięcej dziur. Najczęściej wymienianą dzielnicą jest Poniatów, ale to nie jedyne miejsce, gdzie problem występuje. 

Poniatów najbardziej dziurawą dzielnicą?
Najwięcej dziur w  drogach i chodnikach jest Sobięcinie , Poniatowie (Orkana), Chałubińskiego, Świdnickiej, Ludowej, Reja, Rodziny Burczykowskich, Giserskiej, Bogusławskiego, Ogrodowej.
 
Coraz więcej wałbrzyskich dróg i chodników jest remontowanych, ale wciąż są miejsca, gdzie chwila uwagi może kosztować nas bardzo dużo.  Najczęściej są to małe uliczki. Większość głównych dróg jest wyremontowana. 
 
Dajcie znać w komentarzach, gdzie jest najwięcej dziur.
 
 
Podsyłajcie nam zdjęcia na redakcja@walbrzych24.com
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Maria (14 sierpnia 2021 9:37)
Ulica Jesienna na pewno jest na czele tego niechlubnego rankingu. W asfalcie są leje jak po bombie. Duża część asfaltu jest pokruszona. Można pokruszony asfalt nabierać łopatą, bo ulica W OGÓLE NIE JEST SPRZĄTANA!
Tolek do Adam (10 sierpnia 2021 19:23)
masz rację te drogi co wymieniłes to jest po prostu dojazd na poligon!! A to jest fajny skrót na poniatow i strefę ek.teraz tam wodociągi szaleją, jeżdżę tędy codziennie
Hej (10 sierpnia 2021 17:15)
Szukam miłego i kulturalnego faceta na spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Martyna lat 24, wzrost 169cm, . wiecej moich fotek i kontakt do mnie tu - i wyszukaj mnie po niku: Martynka napisz do mnie i spotkajmy sie! https://cutt.ly/OmOMB0D
Plastikowy Romek (10 sierpnia 2021 14:14)
Cytuję użytkownika: Tomi
Cytuję użytkownika: Pajac na rowerku
Temat zastępczy. I co z tego, że ludzie zgłoszą dziurawe ulice? Przecież Szełemenko doskonale wie o stanie dróg.Wie od lat.A skoro przez lata nic nie zrobił,to teraz tym bardziej nie zrobi.Najpierw rower,a teraz porażka w szpitalu.Czego naiwniaki oczekujecie? Spokojnie,śnieg zimą dziury zasypie.Problem się sam rozwiąże.
Człowieku Ty śmiesz pisać PiSowski gnoju ze Szelemej nic nie zrobił ty zakłamana gnido PiSowska
Poza dziurą w finansach ratusza nic.Drogi zrobiła unia. Gagarina odstawił,aż się nawet TVN turbo śmiało,a car tylko szasta nie swoją kasą.Np.invalbrzych to modelowe topienie pieniędzy. Widzisz,POwczyku: tylko jad i wulgaryzmy.Zero faktów.
Mariusz (10 sierpnia 2021 13:41)
Cytuję użytkownika: Paweł że swierkowej
Cytuję użytkownika: Adam
Ulica Radomska i dalej w stronę Poniatowa , czyli Świerkowa , Jodłowa , Stara Droga . Tam potrzeba remontu .
Lepiej niech ta świerkowa i Radomska w spokoju zostawia. Miejscowy si doczłapie,za to nikt nie zrobi z tej ulicy drogi na skróty.
To też są ulice miasta i powinny być w pełni użyteczne. Jak ktoś nie chce mieć ruchu samochodów pod domem, to powinien sprzedać dom w mieście i kupić sobie na wsi. Na pewno kupi większy niż ma i z dużo większą działką. Tak podejrzewałem, że brak remontu Świerkowej i okolic nie jest przypadkowy. Komuś ważnemu, kto tam mieszka, zależy, żeby nic tam się nie działo.
Strefa (10 sierpnia 2021 10:17)
PIOTROWSKIEGO
Tomi (10 sierpnia 2021 7:46)
Cytuję użytkownika: Pajac na rowerku
Temat zastępczy. I co z tego, że ludzie zgłoszą dziurawe ulice? Przecież Szełemenko doskonale wie o stanie dróg.Wie od lat.A skoro przez lata nic nie zrobił,to teraz tym bardziej nie zrobi.Najpierw rower,a teraz porażka w szpitalu.Czego naiwniaki oczekujecie? Spokojnie,śnieg zimą dziury zasypie.Problem się sam rozwiąże.
Człowieku Ty śmiesz pisać PiSowski gnoju ze Szelemej nic nie zrobił ty zakłamana gnido PiSowska
Emilka (10 sierpnia 2021 7:44)
To prawda ulica II Armii jest w tragicznym stanie .
Roman (10 sierpnia 2021 7:43)
II Armii to jest dramat !!
Ja (9 sierpnia 2021 22:35)
Prostopadła
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

dziury  |   walbrzych  |   poniatow  |   mapa  |   zagrozenie  |  

Kierowcy autobusów zamiast się skupić na drodze, rozmawiają przez...

Dom z teledysku Anity Lipnickiej zobaczymy w Teatrze Lalki i Aktora

Prezydent Szełemej: Pani Zalewska i Pani Szydło chciały, żeby...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij