Menu

Ostatni dzień zbiórki na Adrianka - brakuje pół miliona

Blisko 500 tys zł brakuje na leczenie chorego Adrianka. Został już tylko jeden dzień na zebranie kwoty ponad 1,3 mln zł. 

Ostatni dzień zbiórki na Adrianka - brakuje pół miliona

7-letni Adrian Nowacki walczy z białaczką limfoblastyczną i potrzebuje pomocy, by żyć. Ratunkiem jest dla niego nierefundowana terapia CAR-T, na którą potrzeba uzbierać ponad 1,3 mln zł. Pomożecie?

 

LINK DO ZBIÓRKI

 

 

Od organizatorów zbiórki:

 

 

Adrian ma siedem lat i marzy, by zostać kierowcą autobusu. Przeszedł intensywne leczenie, miał również 2 przeszczepy szpiku. Już dwa razy usłyszał, że jest zdrowy. Białaczka wróciła i wyczerpał już wszystkie metody leczenia poza jedną. Jego jedyną szansą na życie jest Terapia CAR-T. To terapia ostatniej szansy, która polega na przeprogramowaniu komórek krwi. 


Ta metoda pomogła już ósemce dzieci. Niestety, CAR-T nie jest refundowane, a koszt leczenia to ponad 1,3 mln zł! Rodzina Adriana jest zdana na pomoc ludzi o wielkich sercach. Prosimy o wsparcie! Bez niego Adrian umrze.

 

 

inf.prasowa

redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Nawet tutaj prostytutka (10 sierpnia 2021 21:13)
Cytuję użytkownika: Hej
Szukam miłego i kulturalnego faceta na spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Martyna lat 24, wzrost 169cm, . wiecej moich fotek i kontakt do mnie tu - i wyszukaj mnie po niku: Martynka napisz do mnie i spotkajmy sie! https://cutt.ly/OmOMB0D
Czy naprawdę nie ma możliwości zablokowania tej osoby? Nawet pisze pod artykułem o ciężko chorym dziecku! Odpala coś redakcji? niech sie przeniesie do działu ogłoszeń!
Hej (10 sierpnia 2021 17:23)
Szukam miłego i kulturalnego faceta na spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Martyna lat 24, wzrost 169cm, . wiecej moich fotek i kontakt do mnie tu - i wyszukaj mnie po niku: Martynka napisz do mnie i spotkajmy sie! https://cutt.ly/OmOMB0D
Sumienie (9 sierpnia 2021 23:40)
Pomozecie? Tylko komentować potraficie politykę. Sumienie macie?

Dodaj komentarz

adrian  |   pomoc  |   zbiórka  |   leczenie  |   białaczka  |   siepomaga.pl  |  

Roman Szełemej na Ukrainie. Borysław otrzymał od Wałbrzycha agregat...

Głuszycka Strefa Aktywności Gospodarczej. Sposób na przywrócenie...

Przygotowania do XXXI Finału WOŚP - trwają zapisy dla wolontariuszy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij