Menu

Uratowali mu życie, od śmierci dzieliła go chwila

Wracali z działań na terenie powiatu świdnickiego, gdy w Świebodzicach zauważyli młodego mężczyznę z założona pętlą na szyi. Dzięki szybkiej reakcji wałbrzyskich policjantów mężczyzna żyje. 

 

Uratowali mu życie, od śmierci dzieliła go chwila
- Jadąc ulicą Ofiar Oświęcimskich w Świebodzicach - zauważyli mężczyznę, który miał już założoną pętlę na szyi. Drugą część sznura próbował natomiast przywiązać do barierek odgradzających drogę od rzeki Pełcznica. Policjanci zatrzymali samochód, podbiegli do desperata i w ostatnim momencie zdołali go chwycić. Mężczyzna był pobudzony i agresywny. Funkcjonariuszom szybko jednak udało się odciągnąć świebodziczanina od miejsca zagrożenia na drugą stronę ulicy. - mówi podkom. Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji. 
 
 
Mężczyźnie zapewniono pomoc przedmedyczną. Po chwili na miejscu pojawiły się służby ratownicze i mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy specjalistów. Funkcjonariusze udzielili wsparcia także matce, która poszukiwała swojego syna i również pojawiła się na miejscu zdarzenia. 

adm
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

miheł (11 sierpnia 2021 8:08)
Cytuję użytkownika: Lekarz
Cytuję użytkownika: Miheł
Rzeczywistość to ciężki orzech do zgryzienia. Mam nadzieję, że kolega odnajdzie trochę spokoju i sensu.
Chyba Twój kolega. Ja nie mam poyebow za kolegów.
Wcale nie masz kolegów, kolego. Z takim nastawieniem do ludzi i brakiem empatii jakoś mnie to nie dziwi. Wszystkiego dobrego :*
Hej (10 sierpnia 2021 17:16)
Szukam miłego i kulturalnego faceta na spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Martyna lat 24, wzrost 169cm, . wiecej moich fotek i kontakt do mnie tu - i wyszukaj mnie po niku: Martynka napisz do mnie i spotkajmy sie! https://cutt.ly/OmOMB0D
Lekarz (10 sierpnia 2021 13:41)
Cytuję użytkownika: Miheł
Rzeczywistość to ciężki orzech do zgryzienia. Mam nadzieję, że kolega odnajdzie trochę spokoju i sensu.
Chyba Twój kolega. Ja nie mam poyebow za kolegów.
Miheł (10 sierpnia 2021 11:32)
Rzeczywistość to ciężki orzech do zgryzienia. Mam nadzieję, że kolega odnajdzie trochę spokoju i sensu.

Dodaj komentarz

Kradł z dzieckiem w wózku

Schwytany po 11 latach ukrywania się

Ukrywał się za granicą. Teraz trafi na 4 lata do więzienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij