Dwie osoby nie żyją - śmiertelne wypadki w regionie

Zjechał z drogi i uderzył w drzewo - 19-letniemu strażakowi z OSP w Ołdrzychowicach Kłodzkich nie udało się uratować życia, mężczyzn zmarł. Do śmiertelnego wypadku doszło też na trasie Dzierżoniów - Pieszyce. Zginął tam motocyklista. Policja apeluje o ostrożność. 
 

Do wypadku doszło w  Ołdrzychowicach Kłodzkich (nieopodal trasy Kłodzko - Bystrzyca Kłodzka). 19-letni strażak z miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej zjechał z drogi i uderzył w drzewo.  Mimo udzielonej pomocy, mężczyźnie nie udało się uratować życia. 

Do śmiertelnego wypadku doszło też na trasie Dzierżoniów - Pieszyce.  W wypadku zginął 38-letni motocyklista.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca BMW podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z jadącym Yamachą mężczyzną. W wypadku ranny został też drugi motocyklista - 39-latek, z podejrzeniem uszkodzenia kręgosłupa, został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Kierowca BMW był trzeźwy - donosi portal 24klodzko.pl. 
 
Do wypadku doszło też w piątek około godziny 13:00. W łącznej zderzyły sie dwa samochody osobowe. Pomocy poszkodowany. udzieili ratownicy medyczni. 


adm
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno