Menu

Od roku nie naprawili gzymsu, a chodnik wciąż zablokowany

Od ponad roku chodnik przy ul. Matejki jest odgrodzony i nie da się nim przejść. W lutym poinformowano nas, że jest to spowodowane sypaniem się gzymsu z budynku ZDKiUM. 

Od roku nie naprawili gzymsu, a chodnik wciąż zablokowany
Chodnik jest odgrodzony taśmą i postawiono znak zakaz ruchu pieszych. Jeśli ktoś chce tamtędy przejść, to musi albo iść ulicą, albo się cofnąć 100 m do pasów obok Ronda Solidarności. 
 
 
- Jest to spowodowane zagrożeniem , sypaniem się tynku z budynku. Czekamy na to, aż zrobi się wiosna. - mówił w lutym zastępca dyrektora Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta, Bogusław Rogiński.
 
 
Jest już połowa lata, a remont wciąż się nie odbył. Czekamy na kontakt z Zarządem Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta. 
 
Dajcie znać w komentarzach, czy waszym zdaniem powinno to trwać tak długo. 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jawor (20 sierpnia 2021 9:11)
Cytuję użytkownika: Księgowy
Miasto jest zbankrutowane przez cwanego semitęi jego kamaryle szabesgojow z ratusza.Nie będzie napraw na czas i tyle w temacie.
Ty nie mędrkuj,tylko patrz,gdzie twoje krowy się pasą;bo weszły sąsiadowi w ;szkodę;
Plastikowy Romek (19 sierpnia 2021 9:15)
Czy Szełmenko na tle tej ściany zwoła konferencję prasową jak w przypadku Marioli Odwołanej???Lub obwodnicy?
Hulajnogarz (18 sierpnia 2021 19:44)
To kiedy remont elewacji? Co Unia nie da? Kiedy remont Matejki? Ludzie mogą poczekać rok albo więcej na ponowne otwarcie chodnika. Jakby w tym miejscu były miejsca postojowe dla samochodów pracowników ZDKiUM, to szybciutko by gzymsy naprawili
Księgowy (18 sierpnia 2021 13:30)
Miasto jest zbankrutowane przez cwanego semitęi jego kamaryle szabesgojow z ratusza.Nie będzie napraw na czas i tyle w temacie.
Turecki_Osmoloty_Murarz (18 sierpnia 2021 10:05)
Rosiński kyrwa ale zjeb czeka aż przyjdzie wiosna. Jest koniec lata i nic.
Księgowy (18 sierpnia 2021 9:38)
Cytuję użytkownika: Remont
U mnie w budynku robotnicy uciekli, zostawili rozgrzebany budynek w środku. Remont już trwa prawie rok, efektów nie widać, pracownicy zamiast pracować to robili przesiadowki sobie i kawki. Już 3 tydzień pracowników nie ma, zarządza prywatny sprawę skieruje do sądu. Pracownicy z dnia na dzień zostawili remont, na korytarzu brak światła, tynki rozbite.
W Wałbrzychu większość zarządców nieruchomości to patologia nie mogaca znieść ze obecnie robotnik budowlany zarabia więcej niż pracownik administracyjny.Dlatego szykanuja oni firmy budowlane.
Jak dzwonicie do mnie to ja poganiam (18 sierpnia 2021 9:09)
ALBE. Firmy pgania, a swoja rodzine i kolesi na stolkkach to nie barłdzo. Romek zajety jest sypiacymi sie ukladami w szpitale, koryto sie sypie, Co go gzymsy obchodza. On tamtedy nie chodzi. Fontanna na Podzamczu za 3 mln wazniejsza. Efekty wydanych 3 mln na remont STadionu na Nowym miescie ostatnio widzielismy. 3 mln poszly a dziury w tartanie.
Filip (18 sierpnia 2021 8:23)
Cytuję użytkownika: Jan Vincent z Bydgoszcza
Piniendzy na remont po prostu nie ma.I... 8c nie będzie.
Ale na flagę unijną zawsze będą. Celowo się odgrodzili od społeczeństwa, żeby nikt im dupy nie truł problemami z drogami.
Remont (17 sierpnia 2021 20:33)
U mnie w budynku robotnicy uciekli, zostawili rozgrzebany budynek w środku. Remont już trwa prawie rok, efektów nie widać, pracownicy zamiast pracować to robili przesiadowki sobie i kawki. Już 3 tydzień pracowników nie ma, zarządza prywatny sprawę skieruje do sądu. Pracownicy z dnia na dzień zostawili remont, na korytarzu brak światła, tynki rozbite.
Jja (17 sierpnia 2021 20:24)
Znaczy w tym budynku nikt nic nie załatwi.Pomysl i wykonanie , zasługują na medal.Ciekawe czy pójdą dalej i ratusz zacznie się sypać.A już tak na poważnie to brak słów.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

chodnik  |   zdkium  |   tynk  |   gzyms  |  

Dziki i sarny też korzystają z obwodnicy. Będą siatki zabezpieczające?

Może warto zająć się remontem chodników ?

Bezpłatne autobusy 1 listopada

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij