Menu

Wałbrzych się zmienia - Nowe Miasto

Nie da się nie zauważyć, że wiele budynków w mieście wygląda coraz lepiej i powstaje też wiele nowych. Obserwujemy uważnie te zmiany a dziś przyglądamy się metamorfozie dzielnicy Nowe Miasto.

Wałbrzych się zmienia - Nowe Miasto

 

 

foto: P.Tokarski

redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26
Zdjęcie 27
Zdjęcie 28
Zdjęcie 29
Zdjęcie 30

Komentarze

Krzysiek (20 sierpnia 2021 21:59)
Panie Romanie Szełemej, władze miasta i mieszkańcy ponoszą za to odpowiedzialność.
***** *** (20 sierpnia 2021 11:45)
Cytuję użytkownika: Filip
Zmiany firmowane przez miasto widać na elewacji budynku ZDiKUM.Car wydaje kasę na hoteliki dla owadów,a remonty kamienic to zasługa wyłącznie mieszkańców i ich pieniędzy. Szelemej potrafi tylko podłączać się pod cudze sukcesy.
Akurat pieniądze na remont tych kamienic załatwił "car"
***** *** (20 sierpnia 2021 11:43)
Cytuję użytkownika: PUDROWANIE TRUPA
GZYMSY NA GLOWE NIE LECA OD ZIMY? SZKODA ZE NIE MA ZDJEC ZE SRODKA. Z ZEWNATRZ NO PIKNE ROMUS. A OD SRODKA ZGNILIZNA. NIE WSPOMINAJAC, ZE TO WALSNOSC JUZ BANKSTEROW, ZASTAWIONA POD KREDYTY WRAZ Z MIESZKANCAMI.
Pie*rdolisz głupoty, ze wszystkich tych wyremontowanych kamienic wszystkie są wyremontowane w środku, więc skończ waść wstydu oszczędź
Jja (19 sierpnia 2021 20:40)
A za tą sfastyke to do pierdla i w ramach czynu społecznego zamiatać i odchwaszczać podwórka.
Wróżbita (19 sierpnia 2021 14:33)
Odremontiwane? Świetnie.Teraz z roszczeniami własności zgłoszą się panowie z Izraela.
Fliper (19 sierpnia 2021 12:53)
Tak widać zmiany....kolejny film o 1 czy 2 wojnie światowej kręcony w Wałbrzychu "bez charakteryzacji"
Ryszard (19 sierpnia 2021 12:48)
Szkoda, że zmiany są widoczne dzięki krwawicy właścicieli lokali i zaciąganych przez nich kredytów, które będą spłacane przez wiele pokoleń.Alw cóż ludzie chcą mieszkać jak ludzie (oczywiście nie wszyscy).
piknie (19 sierpnia 2021 12:46)
Bardzo ładnie prezentują się anteny satelitarne na tle odnowionych elewacji, a niektóre stare niewymienione okna są prawie niewidoczne. Brawa za Wałbrzyski Ład :)
PUDROWANIE TRUPA (19 sierpnia 2021 12:38)
GZYMSY NA GLOWE NIE LECA OD ZIMY? SZKODA ZE NIE MA ZDJEC ZE SRODKA. Z ZEWNATRZ NO PIKNE ROMUS. A OD SRODKA ZGNILIZNA. NIE WSPOMINAJAC, ZE TO WALSNOSC JUZ BANKSTEROW, ZASTAWIONA POD KREDYTY WRAZ Z MIESZKANCAMI.
Filip (19 sierpnia 2021 9:20)
Zmiany firmowane przez miasto widać na elewacji budynku ZDiKUM.Car wydaje kasę na hoteliki dla owadów,a remonty kamienic to zasługa wyłącznie mieszkańców i ich pieniędzy. Szelemej potrafi tylko podłączać się pod cudze sukcesy.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Nowe Miasto  |   kamienice  |   budynki  |   remont  |   rewitalizacja  |  

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij