Menu

Głuszyca pobiegła Tropem Wilczym

Głuszyca była jednym z wielu miast w Polsce i na świecie, które włączyły się w akcję upamiętniającą Żołnierzy Wyklętych, zwanych także Żołnierzami Niezłomnymi. Za nami dziewiąta edycja Biegu Tropem Wilczym
 
Głuszyca pobiegła Tropem Wilczym
Akcja zapoczątkowana została w roku 2013 przez grupę pasjonatów i działaczy społecznych, którym udało się zorganizować pierwszy bieg o charakterze surwiwalowym.
 
Dziś BTW to tysiące biegaczy i piechurów, których wysiłek pokonania symbolicznej odległości 1963 metrów to hołd dla determinacji i woli walki powojennego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego.
 
 
 
Na mecie, na tzw. „Kamykach" w Głuszycy Górnej po przebyciu ponad czterech kilometrów pojawiło się ponad pięćdziesięciu uczestników, przedstawicieli wszystkich pokoleń. Organizatorzy nie prowadzili klasyfikacji biegu.
 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

zolneirze  |   wykleci  |   bieg  |   tropem  |   wilczym  |  

XXIV Memoriał Stanisława Kaczmarka na Podzamczu

Bieg Mikołajowy dla Hospicjum: zebrali ponad 55 tys. zł.

Rozpoczęcie sezonu narciarstwa biegowego w Szklarskiej...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij